Prenosnik LENOVO ThinkPad P14s G1 R7PRO 4750U/32GB/1TB/14/W10P
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
Poslovni prenosnik ThinkPad P14s R7PRO 4750U 32/1TB FHD W10P t podjetja LENOVO vam nudi diagonalo ekrana 35,6 cm (14,0"), ki ima ločljivost 1920 X 1080 pik v povezavi z AMD Radeon grafičnim čipom. Procesor AMD Ryzen 7 zadostuje za vsa vsakdanja opravila, kapaciteta delovnega pomnilnika pa znaša 32GB. Za vaše datoteke je na voljo prostora v kapaciteti 1000GB SSD.
Tehnične podrobnosti:
| Procesor | AMD Ryzen 7 PRO 4750U (1.7 GHz, L3 8MB, 8C) Max Boost Clock: 4.1GHz |
| Osnovna plošča | AMD SoC (System on Chip) platform |
| Pomnilnik | 32GB (16+16) DDR4 (3200MHz, non-ECC) 16GB soldered to systemboard; SO-DIMM, do 48GB max. |
| Trdi disk | 1TB SSD M.2 2280 PCIe NVMe Opal2 |
| Zaslon | 35,6 cm (14'') FHD (1920x1080) IPS 500nits Anti-glare, ThinkPad Privacy Guard; 10-point Multi-touch |
| Zaslon na dotik | da |
| Kamera | IR camera and HD720p camera with ThinkShutter camera privacy, fixed focus |
| Grafična kartica | Integrated AMD Radeon Graphics |
| Mrežne povezave | Gigabit Ethernet- Integrated 100/1000M |
| Brezžična povezava | Wi-Fi 6 AX200, Wi-Fi 2x2 802.11ax + Bluetooth 5.1, WWAN Upgradable |
| Čitalec kartic | MicroSD card reader, Smart Card Reader |
| Priključki | On left: 2x USB-C (USB 3.2 Gen 2, PD, DP), 1x side docking connector, 1x USB-A 3.2 Gen 1, 1x HDMI 2.0, 1x headphone / microphone combo jack. On right: 1x security keyhole, 1x RJ-45, 1x USB-A 3.2 Gen 1 (Always On) |
| Tipkovnica | slovenska, odporna proti razitju tekočin, osvetljena |
| Miška | TrackPoint pointing device and Mylar surface multi-touch touchpad |
| Operacijski sistem | Windows 10 Professional 64 bit |
| Baterija | Integrated Li-Polymer 50Wh battery, supports Rapid Charge (charge up to 80% in 1hr) with 65W AC adapter |
| Ohišje | Display cover: PPS / 50% GF; Bottom: PA / 50% GF |
| Dimenzije | V׊×G: 17,9x329x227mm |
| Masa | 1,46 kg |
| Barva | črna |
| Napajanje | 65W USB-C |
| Ostalo | MTM:20Y10003SC; dTPM 2.0, EPEAT Gold, ENERGY STAR 8.0, RoHS-compliant |
| Garancija | Mednarodna garancija 3 leta - Premier, baterija 1 leto |
Proizvajalec ali pooblaščeni odgovorni zastopnik proizvajalca:
Lenovo (Slovakia)
Landererova 12 811 09 Bratislava SK
https:/pcsupport.lenovo.com/contactus
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com