Več podobnih: Prenosniki - Prenosni računalniki Lenovo
Več podobnih: Prenosniki - Prenosni računalniki Lenovo
Lenovo ThinkPad EDGE E530 i7-3612/SSD&HDD/VGA/W7PRO/15,6 NZQC9SC
1.106,69 €
Cena brez DDV: 907,12 €
36 x 37,44 €
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
Tehnične podrobnosti
| Procesor | Intel Core i7-3612QM quad-core (2.10GHz, L3 6MB, 1600MHz) |
| Osnovna plošča | Intel HM77 Express Chipset |
| Pomnilnik | 8GB (4+4) DDR3 PC3-12800 (1600MHz) SDRAM, do 8GB max. |
| Trdi disk | 16GB SSD za operacijski sistem in 750GB Serial ATA,5400 rpm |
| Optična enota | DVD+/-RW Multiburner |
| Zaslon | 15,6'' HD+ (1600x900) Antiglare LED backlight |
| Grafična kartica | nVIDIA GeForce GT 630M Optimus 2GB |
| Mrežne povezave | 10/100/1000 Gigabit Network |
| Brezžična povezava | Wi-Fi 802.11 bgn,Bluetooth, WWAN |
| Miška | ThinkPad UltraNav touchpad, TrackPoint |
| Kamera | kamera HD720p |
| Čitalec kartic | 4 in 1 memory card reader |
| Tipkovnica | slovenska,odporna proti razlitju tekočin + numerični del |
| Baterija | baterija 6 celična Lithium-lon |
| Operacijski sistem | Windows 7 Professional SLO/ANG 64 Lenovo Enhanced Experience |
| Dimenzije | VxŠxG 29,5-35,3x377x245mm |
| Masa | 2,45kg |
| Barva | črna |
| Priključki | External Display (VGA),Headphone, Microphone, RJ-45,3x USB 3.0, 1xUSB 2.0 (powered), DB-15,HDMI |
| Ostalo | MTM: 3259-C9G, Fingerprint, Rapid Boot |
| Garancija | mednarodna garancija 1 leto,baterija 1 leto |
Proizvajalec ali pooblaščeni odgovorni zastopnik proizvajalca:
Lenovo (Slovakia)
Landererova 12 811 09 Bratislava SK
https:/pcsupport.lenovo.com/contactus
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.
Najbolj prodajani
+ Promo koda
Brezplačna dostava
2.148,99 €
PRIPRAVLJENO V 1 URI, Savska 3a, Ljubljana
Brezplačna dostava
Priporočamo
981,21 €
Na zalogi
Brezplačna dostava
Priporočamo
1.133,72 €
Na zalogi
Brezplačna dostava
Priporočamo
699,00 €
PRIPRAVLJENO V 1 URI, Savska 3a, Ljubljana