Prenosnik Lenovo IdeaPad Gaming 3 15, R5-5600H/16 GB/SSD 256 GB NVMe/HDD 1 TB/39,62 cm (15,6) FHD, 120 Hz/GTX1650/DOS (82K200BLSC)
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
Prenosnik Lenovo IdeaPad Gaming 3 poganja odličen 6-jedrni procesor AMD Ryzen 5-5600H s hitrostjo do 4,2 GHz. Izjemna grafična kartica Nvidia GTX 1650 bo skupaj z 39,62-centimetrskim (15,6-palčnim) FHD-zaslonom poskrbela za vrhunsko sliko. Tako boste lahko resnično uživali v svojih najljubših igrah, obenem pa v številnih drugih vsebinah. Prenosnik je med drugim primeren za delo z grafičnimi programi. Delovni pomnilnik (RAM) velikosti 16 GB bo skupaj z diskom SDD NVMe (256 GB) in HDD-diskom (1 TB) zagotavljal hitrost, večopravilnost brez zatikanja in brezhibno odzivnost, ko jo boste najbolj potrebovali, npr. pri delu z večjo količino podatkov. Vgrajeni so stereo zvočniki, mikrofon in HD-kamera 720p. Prenosnik se ponaša z odličnim hladilnim sistemom v premišljeno zasnovanem ohišju vrhunske kvalitete. Na voljo je v črni barvi, z osvetljeno slovensko tipkovnico in z operacijskim sistemom Free DOS.
Potopite se v igranje iger
Prenosnik Lenovo IdeaPad Gaming 3 zagotavlja izjemna igričarska doživetja. Odkrijte prednosti, ki jih prinaša igranje iger s procesorji AMD Ryzen™, grafiko GeForce®, pomnilnikom DDR4 in možnostmi za shranjevanje SSD M.2 NVMe PCIe. Za piko na i poskrbi zaslon z ločljivostjo FHD in s frekvenco osveževanja do 120 Hz. Te zmogljive funkcije zagotavljajo igranje pri optimalnih nastavitvah. Tako boste imeli vedno prednost, saj vam ne bo ušla niti najmanjša podrobnost.

Razgledi z vrha
Igričarski laptop Lenovo IdeaPad Gaming 3 je vaš skriti adut pri igranju videoiger – med drugim tudi po zaslugi zaslona, ki omogoča hitre reflekse. Gre za 15,6-palčni zaslon z ločljivostjo FHD in s hitrostjo osveževanja do 120 Hz. Zaslon ohranja slike jasne in brez zastojev, zato lahko pokončate več tarč v igri in si postopoma pridobite status legende. Prek vhoda HDMI 2.0 se lahko preprosto priključite na dodatni monitor ali TV, da dobite popolno izkušnjo.

Zmaga je v vaših rokah
Skočite v pilotsko kabino s kontrolnimi tipkami, ki vas pripeljejo do veličastne zmage. Velika tipkovnica IdeaPad Gaming 3 je bila zasnovana za igralce iger. Ponaša se z 1,5-milimetrskim pomikom tipk za popoln nadzor in modro osvetlitvijo za pomoč pri vidnosti tipk v vsaki svetlobni situaciji.

Tek na dolge proge
Uživajte v svobodi igranja iger kjer koli želite. Z zmogljivo baterijo, ki se po zaslugi tehnologije Rapid Charge napolni izjemno hitro, vam je zagotovljeno prav to. Ena ura polnjenja lahko poskrbi za kar 80-odstotno napolnjenost baterije.
Tehnične podrobnosti
| Področje uporabe | Večnamenski prenosniki |
| Vrsta prenosnika | Multimedijski |
| Blagovna znamka | Lenovo |
| Serija | IdeaPad Gaming 3 |
| Koda proizvajalca | 82K200BLSC |
| Število jeder, niti | 6 jedr / 12 niti |
| Tip procesorja | AMD Ryzen 5 5600H |
| Hitrost procesorja | do 4,2 GHz |
| Pomnilnik RAM | 16 GB |
| Tehnologija pomnilnika | SO-DIMM DDR4-3200 |
| Prosta reža za pomnilnik | Ne |
| Kapaciteta diska | 256 GB NVMe SSD + 1TB HDD |
| Tip diska | NVMe SSD + HDD |
| Velikost zaslona | 39,62 cm ( 15,6"") |
| Tip zaslona | IPS |
| Ločljivost zaslona | 1920 x 1080 / Full HD, 120 Hz |
| Svetilnost zaslona | 250 nit |
| Zaslon na dotik | Ne |
| Grafična kartica | GTX 1650 |
| Pomnilnik grafične kartice | 4 GB |
| Tip pomnilnika gr. kartice | GDDR6 |
| Spletna kamera / ločljivost | HD 720p |
| Mikrofon | Da |
| Zvočniki | Da, stereo |
| Kombiniran priključek za slušalke mikrofon | Ne, 1x 3,5mm avdio |
| Čitalec prstnih odtisov | Ne |
| Čitalec kartic | Ne |
| Prijava z Windows Hallo | Ne |
| Tipkovnica | Slovenska |
| Osvetljena tipkovnica | Da |
| Priključki | 2x USB-A 3.2, 1x USB-C, 1x HDMI 2.0, 1x RJ-45, 1x kombinirani priključek za mikrofon |
| Število USB- A vhodov | 2 |
| Število USB- C vhodov / Thuderbolt vhodov | 1 |
| Podpora za priklopno postajo | Ne |
| HDMI vhod | Da |
| Mrežni vmesnik (RJ-45) | Da |
| Povezovanje | Wi-Fi, Bluetooth |
| Bluetooth vmesnik | Bluetooth 5.0 (Dual band) |
| Brezžični vmesnik | Da, WiFi 6 (11ax) 2x2 |
| Vgrajeni LTE modul | Ne |
| Baterija | Integrirana 45W, do 5h avtonomije |
| Barva | Črna |
| Teža | 2,25 kg |
| Dimenzije | 35,96 x 25,19 x 2,42 cm |
| Operacijski sistem | DOS |
| TPM 2.0 čip | Da |
| Microsoft Office | Ne |
| Garancija | 2 leti |
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com