Prenosnik Lenovo IdeaPad 3 R5-5500U/8GB/SSD 512GB NVMe/17,3'' FHD/DOS, Arctic Grey (82KV0015SC)
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
Začetni prenosnik ne bi smel pomeniti šibkega prenosnika. IdeaPad 3 (17") Intel je bil zasnovan tako, da vam omogoča obvladovanje vsakodnevnih računalniških nalog in se na tej poti zabavate. S procesorji Intel® Core™ i7 do 10. generacije ter bogatimi možnostmi pomnilnika in shranjevanja lahko prilagodite ta prenosnik. vašemu življenjskemu slogu. Velik 17-palčni zaslon FHD s tehnologijo Dolby Audio™ vam bo omogočil, da se potopite v svoje najljubše filme in oddaje, zaklop za zasebnost spletne kamere pa bo preprečil, da bi hekerji pogledali v vaše življenje.

- Prebijanje meja uspešnosti
Pravijo, da je življenje polno kompromisov. Pravijo, da na istem prenosniku ne morete imeti visoke zmogljivosti in dolge življenjske dobe baterije. Pravijo, da mora biti visoko zmogljiv prenosnik velik, zajeten in težak. No, prenosnik IdeaPad 3 (17" AMD) dokazuje, da se motijo. Zdaj lahko uživate v vrhunski zmogljivosti v napravi z neverjetno življenjsko dobo baterije. Nikoli več ne sklepajte kompromisov pri prenosniku.
- Ne bo strmoglavil pod pritiskom.
Ostanite hladni, tihi in v igri z mehanskimi izboljšavami pretoka zraka in inteligentnimi toplotnimi napravami, ki zagotavljajo, da zrak izteka, ne da bi prečkal sesalne odprtine. Zmogljivost in hlajenje še dodatno umerite s Q-Control (z uporabo CTRL + Q) s kolesarjenjem po treh načinih hitrosti ventilatorja, ki ustrezajo vašim potrebam po zmogljivosti.
- Polni nadzor zasebnosti
Ne dovolite, da vas spletna kamera na slab način naredi najnovejši virusni video. Prenosnik IdeaPad 3 (17" AMD) ponuja fizično zaklop za zasebnost spletne kamere, ki zagotavlja, da tudi če vaša kamera še vedno deluje, nihče ne bo videl, kaj se dogaja v vaši hiši, razen če tega želite.
- Oglejte si več o vsem
Računalnik IdeaPad 3 (17" AMD) vam omogoča, da skočite v svoje najljubše filme in si ogledate vsako podrobnost s svojim zaslonom od 17" do FHD IPS. In s tankimi okvirji, kot britev, dobite več prostora na zaslonu kot kateri koli drug prenosnik v svojem razredu, za sliko, ki se zdi, da lebdi na mestu.
Tehnične podrobnosti
| Področje uporabe | Večnamenski prenosniki |
| Vrsta prenosnika | Standard |
| Blagovna znamka | Lenovo |
| Serija | IdeaPad 3 |
| Koda proizvajalca | 82KV0015SC |
| Število jeder, niti | 4 jedra, 8 niti |
| Tip procesorja | AMD Ryzen™ 5 5500U |
| Hitrost procesorja | 2,1 GHz, Boost do 3,7 GHz |
| Pomnilnik RAM | 8 GB |
| Tehnologija pomnilnika | SO-DIMM DDR4-3200 |
| Prosta reža za pomnilnik | Ne |
| Kapaciteta diska | 512 GB |
| Tip diska | PCIe® NVMe™ TLC M.2 |
| Velikost zaslona | 43,94 cm ( 17.3"") |
| Tip zaslona | IPS |
| Ločljivost zaslona | 1920 x 1080 / Full HD |
| Svetilnost zaslona | 300 niti |
| Zaslon na dotik | Ne |
| Grafična kartica | AMD Radeon Graphics |
| Spletna kamera / ločljivost | HD 720p |
| Mikrofon | Da |
| Zvočniki | Da, stereo |
| Kombiniran priključek za slušalke mikrofon | Da |
| Čitalec prstnih odtisov | Ne |
| Čitalec kartic | Da, bralnik medijskih kartic microSD |
| Prijava z Windows Hallo | Ne |
| Tipkovnica | Slovenska |
| Osvetljena tipkovnica | Ne |
| Priključki | 1x USB-A 2.0, 1x USB-A 3.2, 1x USB-C 3.2, 1x HDMI, 1x kombinirani priključek za slušalke/mikrofon |
| Število USB- A vhodov | 2 |
| Število USB- C vhodov / Thuderbolt vhodov | 1 - samo podatkovni |
| Podpora za priklopno postajo | Ne |
| HDMI vhod | Da |
| Mrežni vmesnik (RJ-45) | Ne |
| Povezovanje | Wi-Fi, Bluetooth |
| Bluetooth vmesnik | Bluetooth 5.0 (Dual band) |
| Brezžični vmesnik | Da, WiFi 5 (802.11ac) |
| Vgrajeni LTE modul | Ne |
| Baterija | 3-celična litij-ionska baterija (45Wh) |
| Barva | Platinum |
| Teža | 2,1 kg |
| Dimenzije | 39,9 x 27,4 x 1,99 cm |
| Operacijski sistem | DOS |
| TPM 2.0 čip | Da |
| Microsoft Office | Ne |
| Garancija | 2 leti |
Proizvajalec ali pooblaščeni odgovorni zastopnik proizvajalca:
Lenovo (Slovakia)
Landererova 12 811 09 Bratislava SK
https:/pcsupport.lenovo.com/contactus
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com