Prenosnik LENOVO IdeaPad 3 R3-5300U/8GB/SSD 256GB NVMe/15,6' FHD/DOS/Abyss Blue (82KU005VSC)
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
Odličen prenosni računalnik Lenovo IdeaPad 3 poganja procesor AMD Ryzen™ 3 5300U. Vgrajena grafična kartica AMD Radeon Graphic skupaj s 39,62 (15,6-palčnim) zaslonom FHD resolucije ter premazom proti bleščanju zagotavlja kakovostno sliko. Delovni pomnilnik 8 GB skupaj s 256 GB NVMe SSD diskom skrbi za hitrost, večopravilnost ter brezhibno odzivnost pri delu z večjo količino podatkov. Vgrajeni so stereo zvočniki, mikrofon in HD 720p kamero z možnosto zaklepa. Prenosnik je na voljo v sivo modri barvi.
Brezhibna zmogljivost za vsakdanja opravila
Prenosnik je odlična izbira za osnovna računalniška opravila. Ponaša se z zmogljivim 4-jedrnim procesorjem AMD Ryzen™ 3 5300U, ki bo zagotovil brezhibno delo.Integriran grafični procesor AMD Radeon™ Graphics pa bo poskrbel za prikaz večpredstavnostnih vsebin na 39,62 cm (15,6") velikem nebleščečem zaslonu z visoko ločljivostjo Full HD.
.png)
Sodobna funkcionalnost
IdeaPad 3 vas bo poleg optimalne zmogljivosti navdušil tudi s svojo funkcionalnostjo. Tako je med drugimi opremljen z vmesnikom USB-C za hiter prenos podatkov. Za hitro brezžično povezavo v omrežje pa poskrbi zanesljiv Wi-Fi 5 in Bluetooth 5.0. Tipkovnica ima SL gravuro.
.png)
Hiter SSD pogon
Podatki bodo shranjeni na bliskovito hitrem SSD pogonu s kapaciteto 256 GB. V kombinaciji z delovnim pomnilnikom kapacitete 8 GB bo poskrbel za odlično odzivnost in večopravilnost sistema. Zagon sistema in preklapljanje med aplikacijami bo potekalo hitro in brezhibno, saj SSD pogoni zagotavljajo visoke hitrosti zapisovanja in branja podatkov.
Tehnične podrobnosti
| Področje uporabe | Večnamenski prenosniki |
| Vrsta prenosnika | Multimedijski |
| Blagovna znamka | Lenovo |
| Serija | IdeaPad 3 |
| Koda proizvajalca | 82KU005VSC |
| Število jeder, niti | 4 jedra, 8 niti |
| Tip procesorja | AMD Ryzen 3-5300U |
| Hitrost procesorja | 2.6 / 3.8GHz |
| Pomnilnik RAM | 8 GB |
| Tehnologija pomnilnika | SO-DIMM DDR4-3200 |
| Prosta reža za pomnilnik | Ne |
| Kapaciteta diska | 256 GB |
| Tip diska | SSD NVMe M.2 |
| Velikost zaslona | 39,62 cm ( 15,6") |
| Tip zaslona | IPS |
| Ločljivost zaslona | 1920 x 1080 / Full HD |
| Svetilnost zaslona | 300 niti |
| Zaslon na dotik | Ne |
| Grafična kartica | AMD Radeon Graphics |
| Spletna kamera / ločljivost | HD 720p |
| Mikrofon | Da |
| Zvočniki | Da, stereo |
| Kombiniran priključek za slušalke mikrofon | Ne, 1x 3,5mm avdio |
| Čitalec prstnih odtisov | Ne |
| Čitalec kartic | Da, bralnik medijskih kartic microSD |
| Prijava z Windows Hallo | Ne |
| Tipkovnica | Slovenska |
| Osvetljena tipkovnica | Ne |
| Priključki | 1x USB 3.2 GEN1, 1x USB-C 3.2 GEN1, 1x HDMI, 1x slušalke, 1x USB-A 2.0 |
| Število USB- A vhodov | 2 |
| Število USB- C vhodov / Thuderbolt vhodov | NE |
| HDMI vhod | Da |
| Mrežni vmesnik (RJ-45) | Ne |
| Povezovanje | Wi-Fi, Bluetooth |
| Bluetooth vmesnik | Da |
| Brezžični vmesnik | Da |
| Vgrajeni LTE modul | Ne |
| Baterija | integrirana baterija 45 Wh |
| Barva | Platinum siva |
| Teža | 1,65 kg |
| Dimenzije | 35,9 × 23,6 × 1,9 cm |
| Operacijski sistem | DOS |
| TPM 2.0 čip | Da |
| Microsoft Office | Ne |
| Garancija | 2 leti |
Proizvajalec ali pooblaščeni odgovorni zastopnik proizvajalca:
Lenovo (Slovakia)
Landererova 12 811 09 Bratislava SK
https:/pcsupport.lenovo.com/contactus
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com