Prenosnik HP Zbook Power 16 G11, Intel Ultra 9-185H/32 GB/SSD 1 TB NVMe/40,6 cm (16), WUXGA/RTX 2000/Win11Pro, črn (A3YT3ET)
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
Prenosnik HP Zbook Power 16 G11 je zmogljiva mobilna delovna postaja, pripravljena na izvajanje nalog z AI (procesor Intel Ultra 9-185H) za povečanje produktivnosti. Po zaslugi kartice nVidia RTX 2000 Ada je primerna tudi za grafično zahtevnejša opravila.
HP Zbook Power 16 G11 Intel Core Ultra 9 185H 16inch WUXGA 32GB 1TB SSD NVIDIA RTX 2000 8GB W11P SmartBuy
Mobilna delovna postaja HP ZBook Power G11 je zasnovana za strokovnjake, ki zahtevajo varnost, učinkovitost delovanja in zanesljivost. S svojim 16-jedrnim procesorjem Intel Core Ultra 9 in 8 GB video pomnilnika GDDR6 SDRAM z lahkoto opravlja kompleksne naloge, medtem ko 16-palčni zaslon s 100% barvno lestvico sRGB in tehnologijo WLED osvetlitve ozadja ponuja izjemno vizualno jasnost. Varnost je prednostna naloga, saj vključujejo HP Wolf Pro Security Edition, BIOS Absolute Persistence in varnostni čip TPM 2.0 za zaščito vaših podatkov. Povezljivost je brezhibna, zahvaljujoč Intel Wi-Fi 6E AX 211, Bluetooth 5.3 in več vratom, vključno z Thunderbolt 4 in HDMI. HP ZBook Power G11 je zasnovan tako, da izpolnjuje vojaške standarde vzdržljivosti in je opremljen s tipkovnico, odporno proti razlitju, zato je idealna izbira za profesionalce na poti.
Tehnične specifikacije:
- Opis izdelka: Mobilna delovna postaja HP ZBook Power G11 – pripravljena za umetno inteligenco – 16" – Intel Core Ultra 9 – 185H – vPro Enterprise – 32 GB RAM-a – 1 TB SSD – bosanski/hrvaški/črnogorski/slovenski/srbski
- Vrsta izdelka: Mobilna delovna postaja – pripravljena na umetno inteligenco
- Operacijski sistem: Win 11 Pro - hrvaščina / angleščina / slovenščina / srbščina
- Platformna tehnologija: Intel vPro Enterprise
- Procesor: Intel Core Ultra 9 (serija 1) - 185H do 5,1 GHz / 24 MB predpomnilnika
- Delovni spomin: 32 GB DDR5 (1 x 32 GB)
- Prostor trdega diska: 1 TB SSD - NVMe, TLC
- Prikaz: 16" WLED 1920 x 1200 / WUXGA @ 60 Hz
- Grafika: NVIDIA RTX 2000 Ada / Intel Arc grafika
- Video pomnilnik: 8 GB GDDR6 SDRAM
- Vhodna naprava: Tipkovnica, ClickPad
- Tipkovnica: bosanščina/hrvaščina/črnogorščina/slovenščina/srbščina
- Osvetlitev tipkovnice: Da
- Numerična tipkovnica: Da
- Integrirana spletna kamera: Da
- Mreža: 802.11a/b/g/n/ac/ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3, gigabitni ethernet
- Baterija: 6-celičnih
- Funkcije: Senzor svetlobe v okolju, senzor dvorane, senzor gibanja, HP Tamper Lock, termični senzor, platforma HP Sure
- Varnost: Varnostni čip modula zaupanja TPM 2.0
- Dimenzije (WxDxH): 35,94 cm x 25,1 cm x 2,29 cm
- Teža: 2,12 kg
- Lokalizacija: Jezik: angleščina / regija: jadranska regija
- Okoljski standardi: Kvalificirani za oznako ENERGY STAR
- Garancija proizvajalca: Omejena garancija - deli in delo - 1 leto
Tehnične podrobnosti
| Opis izdelka | Mobilna delovna postaja HP ZBook Power G11 – pripravljena za umetno inteligenco – 16" – Intel Core Ultra 9 – 185H – vPro Enterprise – 32 GB RAM-a – 1 TB SSD – bosanski/hrvaški/črnogorski/slovenski/srbski |
| Vrsta izdelka | Mobilna delovna postaja – pripravljena na umetno inteligenco |
| Operacijski sistem | Win 11 Pro - hrvaščina / angleščina / slovenščina / srbščina |
| Platformna tehnologija | Intel vPro Enterprise |
| Procesor | Intel Core Ultra 9 (serija 1) - 185H / 2, 3 GHz, do 5, 1 GHz / 24 MB predpomnilnika |
| Delovni spomin | 32 GB DDR5 (1 x 32 GB) |
| Pomnilnik za shranjevanje | 1 TB SSD - NVMe, TLC |
| Prikaz | 16" WLED 1920 x 1200 / WUXGA @ 60 Hz |
| Grafika | NVIDIA RTX 2000 Ada / Intel Arc grafika |
| Video pomnilnik | 8 GB GDDR6 SDRAM |
| Vhodna naprava | Tipkovnica, ClickPad |
| Tipkovnica | bosanščina/hrvaščina/črnogorščina/slovenščina/srbščina |
| Osvetlitev tipkovnice | Da |
| Numerična tipkovnica | Da |
| Integrirana spletna kamera | Da |
| Mreža | 802.11a/b/g/n/ac/ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3, gigabitni ethernet |
| Baterija | 6-celična |
| Funkcije | Senzor svetlobe v okolju, senzor dvorane, senzor gibanja, HP Tamper Lock, termični senzor, platforma HP Sure |
| Varnost | Varnostni čip modula zaupanja TPM 2.0 |
| Dimenzije (WxDxH) | 35,94 cm x 25,1 cm x 2,29 cm |
| Teža | 2,12 kg |
| Lokalizacija | Jezik: angleščina / regija: Adriatic regija |
| Okoljski standardi | Prenosni računalniki s certifikatom TCO 9, upravičeni do oznake ENERGY STAR |
| Ogljični odtis | 240 kg emisij ogljika |
| Garancija proizvajalca | Omejena garancija - Rezervni deli in delo - 1 leto |
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com