Prenosnik HP ZBOOK FURY 15 G7 i7-10850H/32GB/1TB/15,6/RTX3000/W10P
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
Poslovni prenosnik HP Zbook Fury 15 G7 i7-10850H 32GB 1T RTX3000 W10P znamke HP se lahko pohvali z velikostjo monitorja 39,6 cm (15,6"), ki ima resolucijo 1920 X 1080 pik v povezavi z NVIDIA GeForce grafiko. Procesor Intel i7 je sposoben opraviti z vsemi vašimi opravili v kratkem času v kombinaciji z delovnim pomnilnikom kapacitete 32GB. Da bo prostora za vaše datoteke vedno dovolj, vam prenosni računalnik ponuja prostor na disku v velikosti kar 1000GB. Proizvajalčeva šifra: 119X5EA#BED

Sprostite neomejeno zmogljivost razreda Z
Zdaj lahko prvič ponudimo sočasno in neomejeno zmogljivost najnovejših procesorjev Intel® in grafične kartice profesionalne ravni. Medtem ko delate na naslednjem oblikovalskem projektu, se v ozadju izvaja sledenje žarkom – zmogljivost tega računalnika se pokaže v zahtevnih delovnih procesih, ki vključujejo veliko aplikacij.

Izdelan za zmogljivost na poti.
Naš vodilni računalnik ZBook, ki je zdaj 12 odstotkov manjši kot pri prejšnji generaciji in še zmogljivejši, zagotavlja izjemno zmogljivost na poti. Vključuje mikrofone s funkcijo odpravljanja hrupa, ki poenostavljajo sodelovanje na katerem koli mestu.

HP-jeva najbolj razširljiva mobilna delovna postaja z diagonalo zaslona 38,1 cm (15 palcev)
Z režami za do 128-GB pomnilnik RAM in kapaciteto za 10-TB trdi disk si zagotovite shrambo in pomnilnik na ravni namiznega računalnika. Razširitev in servis sta z dostopom do odstranljivih komponent brez uporabe orodij in obsežno izbiro priključkov za nujno potrebne pripomočke zelo enostavna.

Windows 10 Pro for Workstations 64
Z operacijskim sistemom Windows 10 Pro for Workstations, ki ga napaja HP-jeva tehnologija za sodelovanje in povezovanje, lahko delate, ne da bi poslabšali zmogljivost ali varnost.
Procesor Intel® Core™ i7
S procesorjem Intel® Core™ i7 lahko sočasno izvajate več programov, ki zahtevajo veliko sredstev CPE, ne da bi to poslabšalo delovanje.
Hitra shramba HP Z Turbo Drive
Z lokalno shrambo, priključeno na povezavo PCIe, ki je do 6-krat hitrejša od fiksnega pogona SATA in do 21-krat hitrejša od tradicionalnega trdega diska, lahko brez omejitev delate kjer koli.

Tipkovnica, odporna na tekočine
Nesreča nikoli ne počiva, zato smo tipkovnico oblikovali z luknjico za odtok, skozi katero lahko na dnu odteče tekočina, da se omogoči preprosto čiščenje.
Varnostne funkcije, ki jim v panogi ni para
Napredne varnostne funkcije so standardne. Sistemski zaščitni mehanizmi, kot je HP Sure Start, prvi BIOS s samodejnim odpravljanjem napak, pomenijo, da je naprava močno zavarovana, kar velja tudi za vaše podatke in identiteto.
Podroben opis
| Procesor | Intel® Core i7-10850H vProTM z Intel® UHD Graphics (2.7 GHz osnovna frekvenca, do 5.1 GHz z Intel® Turbo Boost Technology, 12 MB predpomnilnika, 6 jeder); Mobile Intel® WM 490 |
| Pomnilnik | 32GB (1x32GB) DDR4-2666 (3x prosta reža), max. 128GB |
| Trdi disk | 1TB PCIe NVME TLC |
| Optična enota | BREZ |
| Zaslon | 39,6 cm (15.6") FHD ( ločljivost 1920 x 1080) IPS eDP1.3 + PSR ambient light sensor 400 nits 72% barvni gamut; WLED z zaščito proti bleščanju-Anti Glare |
| Kamera | Vgrajena Spletna kamera 720p HD + IR z mikrofonom |
| Grafična kartica | NVIDIA Quadro RTX 3000 s 6GB GDDR6 namenskega video pomnilnika |
| Mrežne povezave | mrežna kartica 10/100/1000 |
| Brezžična povezava | Intel® Dual Band Wi-Fi 6 AX200 (2x2) in Bluetooth® 5 combo |
| Čitalec kartic | 1x SD Media, 1xSmart Card reader |
| Priključki | 1x RJ-45, 1x mini DP, 1x USB 3.1 Gen1 (napajan), 2x USB 3.1, 1x HDMI, 2x USB Type-C (Thunderbolt 3, podpora DisplayPort 1.4, USB 3.1 Gen2), 1x kombiniran stereo mikrofon/slušalke |
| Tipkovnica | Osvetljena, tiha, slovenska z numeričnim delom, odporna na politje tekočin, ločen numerični del |
| Miška | drsna ploščica z tremi gumbi in podporo potez; Pointstick |
| Zvočniki | Zvok HD Bang & Olufsen. Vgrajeni stereo zvočniki |
| Operacijski sistem | Windows 10 Professional 64-bit |
| Baterija | Baterija HP Long Life 8-cell Polymer (94 WHr) |
| Dimenzije | 35,7 x 24,25 x 2,59 cm |
| Masa | od 2.35 kg |
| Barva | Srebrna |
| Napajanje | 200 Watt Smart PFC Slim AC Adapter |
| Varnost | Čitalec prstnih odtisov, vgrajeno varnostno vezje TPM 2.0 (Trusted Platform Module),MIL-STD 810H |
| Ostalo | Ohišje ojačano iz magnezijeve zlitine. |
| Garancija |
3 Leta (3-3-0), baterija 3 leta |
Proizvajalec ali pooblaščeni odgovorni zastopnik proizvajalca:
HP
HP REG 23010 8028 Barcelona ES
reg@hp.com
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com