Več podobnih: Prenosniki - Prenosni računalniki HP
Več podobnih: Prenosniki - Prenosni računalniki HP
HP ProBook 6570b i5-3210/VGA/15,6 BX101
741,66 €
Cena brez DDV: 607,92 €
36 x 25,19 €
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
Tehnične podrobnosti
| Procesor | Intel® Core™ i5-3210M (2.50 GHz, 3 MB predpomnilnika L3) |
| Osnovna plošča | Mobile Intel® HM76 Express |
| Pomnilnik | 4GB 1600MHz DDR3 SDRAM (1 prosta reža) |
| Trdi disk | 500GB 7200 obr/min SATA II, HP 3D Drive Guard |
| Optična enota | DVD+/-RW SuperMulti DL |
| Zaslon | 39,6 cm (15,6") LED HD+ 1600x900 z zaščito proti bleščanju-Anti Glare |
| Grafična kartica | AMD Radeon™ HD 7570M z 1GB GDDR5 |
| Mrežne povezave | Modem 56K, mrežna kartica 10/100/1000 |
| Brezžična povezava | Broadcom 802.11b/g/n WLAN, Bluetooth 4.0+EDR |
| Vmesniki | expressCard /54 reža |
| Miška | drsna ploščica z dvema gumboma |
| Kamera | Vgrajena spletna kamera 720p HD z mikrofonom |
| Čitalec kartic | SD/MMC |
| Tipkovnica | slovenska + numerični del, odporna proti politju z odvodno cevjo, HP DuraFinish premaz za dolgo obstojnost tipkovnice |
| Baterija | 6Cell 55 WHr Long Life |
| Operacijski sistem | FREE DOS |
| Dimenzije | 37.4 x 25.1 x3.4 cm |
| Masa | 2.61 kg |
| Barva | Temno siva |
| Priključki | 2xUSB3.0, 2xUSB2.0, 1xRJ45, 1xVGA, 1x eSATA/USB 2.0 combo, 1xDisplay port, 2xAUDIO, IEEE1394a, 1x COM PORT, čitalec prstnih odtisov, docking conector, TPM Security Module |
| Ostalo | Ohišje zaslona ojačano iz aluminija, nosilna struktura prenosnika iz magnezijeve zlitine, Možnost kasnejše vgradnje WWAN modula! |
| Garancija | 1 leto. Priporočamo možnost podaljšanja garnacije na 3 leta - UJ382A |
Proizvajalec ali pooblaščeni odgovorni zastopnik proizvajalca:
HP
HP REG 23010 8028 Barcelona ES
reg@hp.com
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.
Najbolj prodajani
+ Promo koda
Brezplačna dostava
2.148,99 €
PRIPRAVLJENO V 1 URI, Savska 3a, Ljubljana
Brezplačna dostava
Priporočamo
981,21 €
Na zalogi
Brezplačna dostava
Priporočamo
1.133,72 €
Na zalogi
Brezplačna dostava
Priporočamo
699,00 €
PRIPRAVLJENO V 1 URI, Savska 3a, Ljubljana