Več podobnih: Prenosniki - Prenosni računalniki HP
Več podobnih: Prenosniki - Prenosni računalniki HP
HP ProBook 470 G3 i5-6200U/8GB/SSD 128GB+1TB/Radeon R7/W10PRO/17,3
898,07 €
Cena brez DDV: 736,12 €
36 x 30,4 €
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
Tehnične podrobnosti
| Procesor | Intel® Core™ i5-6200U z grafično kartico Intel HD 520 (2,3 GHz s tehnologijo Intel Turbo Boost tudi do 2,8 GHz, 3 MB predpomnilnika, 2 jedri) |
| Osnovna plošča | Vezje je vgrajeno v procesor |
| Pomnilnik | 8GB DDR3L 1600MHZ (1x8GB) - prosta reža |
| Trdi disk | 128GB TLC M.2 SATA3 SSD + 1TB 5400 obr./min SATA |
| Optična enota | Pogon DVD+/-RW SuperMulti DL |
| Zaslon | 43,9-cm (17,3-palčni) zaslon z osvetlitvijo LED iz ozadja IPS FHD in zaščito proti bleščanju (1920x1080) |
| Grafična kartica | AMD Radeon™ R7 M340 (2 GB namenskega preklopnega pomnilnika DDR3) |
| Mrežne povezave | Omrežna kartica Realtek Ethernet (10/100/1000) |
| Brezžična povezava | Intel® Dual Band Wireless-AC 8260 802.11a/b/g/n/ac (2x2) WiFi in Bluetooth® 4.2 Combo |
| Priključki | 2xUSB 3.0, 2xUSB 2.0, 1xHDMI, 1xVGA, 1xAUDIO kombiniran, 1xRJ45 |
| Miška | Sledilna ploščica s podporo gibov, gumb za vklop/izklop z indikatorjem LED, dvosmerno pomikanje, dva izbirna gumba |
| Tipkovnica | slovenska + numerični del, odporna proti politju |
| Kamera | Vgrajena spletna kamera 720p HD z mikrofonom |
| Zvočniki | 2 vgrajena stereo zvočnika, HD Audio s funkcijo DTS Studio Sound |
| Čitalec kartic | Bralnik za digitalne medije v več oblikah zapisa (podpira SD, SDHC, SDXC) |
| Operacijski sistem | Windows 7 Professional 64 (na voljo preko pravic Windows 10 Pro) |
| Baterija | 4-celični litij-ionski akumulator (44 Wh) |
| Dimenzije | 41,68 x 29,05 x 2,5 do 2,6 cm (od spredaj do zadaj) |
| Masa | 2,61 kg |
| Barva | Črno-srebrna |
| Priloženo | Priložena originalna torbica HP Basic Messenger Case |
| Varnost | Čitalec prstnih odtisov, vdelan varnostni čip TPM 1.2 |
| Garancija | 1 leto (1-1-0), baterija 1 leto |
Proizvajalec ali pooblaščeni odgovorni zastopnik proizvajalca:
HP
HP REG 23010 8028 Barcelona ES
reg@hp.com
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.
Najbolj prodajani
+ Promo koda
Brezplačna dostava
2.148,99 €
PRIPRAVLJENO V 1 URI, Savska 3a, Ljubljana
Brezplačna dostava
Priporočamo
981,21 €
Na zalogi
Brezplačna dostava
Priporočamo
1.133,72 €
Na zalogi
Brezplačna dostava
Priporočamo
699,00 €
PRIPRAVLJENO V 1 URI, Savska 3a, Ljubljana