HP Pavilion g6-1352 A6-3420/VGA/15,6 A9X30
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
Skočite v splet, organizirajte fotografije in jih dajte v skupno rabo, povežite se s prijatelji in družino, nakupujte v spletu ali opravite preprosta opravila. Uživajte v bistvenih funkcijah vsak dan, pri delu ali pri igri.
Delo, igranje in organiziranje vsakodnevnih potreb.
Povečajte zmogljivost z najnovejšimi procesorji in večjo produktivnostjo.
Popolno ravnotežje med obliko, zmogljivostjo, mobilnostjo in produktivnostjo. Najnovejši procesorji podjetij Intel in AMD ter ločena grafika omogočajo popolno delovanje računalnika in racionalizirajo potek dela z večpredstavnostnimi funkcijami in funkcijami socialnega omrežja.
Še boljši internet
Funkcija Windows Internet Explorer za HP-jeve računalnike za izboljšano brskanje. HP priporoča brskalnik Internet Explorer – vodilni brskalnik v svetu.
Ohranjati stike je enostavno! Samo pojdite v splet ter delite fotografije in videoposnetke.
Poskrbite, da ne izgubite stikov! Z vgrajeno spletno kamero in digitalnim mikrofonom ohranite stike z družino in prijatelji, pojdite v splet ter delite fotografije in videoposnetke – vse to je lažje s hitrimi ukaznimi tipkami in stranskimi vrati V/I.
Delite najboljše zvočne in vizualne izkušnje s prijatelji.
Uživajte v odličnem zvoku! HP Pavilion g6 nudi izjemno zvočno in vizualno zadovoljstvo z zvočniki Altec Lansing in tehnologijo SRS Premium Audio. Glejte filme in fotografije ter jih delite s prijatelji na 39,6 cm (15,6”) zaslonu HD BrightView.
Razsvetlite življenje – vašemu stilu odgovarja ena barva.
HP Pavilion g6 je na voljo v različnih barvah, tako da lahko vsak najde barvo, ki mu najbolj ustreza. Izberite barvo in nato opazujte, kako razsvetli vaše življenje – z visokim sijajem.
Vključuje vse potrebne funkcije za vsakodnevno življenje – upravljanje z njimi je enostavno.
Kompakten, zanesljiv in dobro oblikovan prenosnik vsebuje vse, kar potrebujete. S prenosnikom HP Pavilion g6 lahko brskate po spletu, upravljate z vsakodnevnimi opravili in poslušate glasbo, vse po ceni, ki si jo lahko privoščite.
Tehnične podrobnosti
| Procesor | AMD Quad-Core A6-3420M (1.5GHz), 4MB L2 predpomnilnika |
| Osnovna plošča | AMD RS880M |
| Pomnilnik | 4 GB DDR3 1333MHz (ena prosta reža), podpira do 6 GB DDR3 pomnilnika |
| Trdi disk | 640 GB SMART SATA 5400rpm |
| Optična enota | DVD+/- RW SuperMulti LightScribe |
| Zaslon | 39,6cm (15,6") HD LED Bright View, ločljivost: 1366x768 |
| Grafična kartica | AMD Radeon HD 6520G + 7450M Dual GPU (1 GB namenskegapomnilnika DDR3) |
| Mrežne povezave | mrežna kartica 10/100 Mbit |
| Brezžična povezava | Integriran 802.11 b/g/n WLAN, Bluetooth |
| Vmesniki | 3x USB2.0, 1x RJ45, 1x VGA, 2x AUDIO, 1x HDMI |
| Miška | multitouch drsna ploščica |
| Kamera | Spletna kamera HP z vgrajenim digitalnim mikrofonom (VGA) |
| Čitalec kartic | Bralnik medijskih kartic z digitalno vsebino v več oblikah zapisa |
| Tipkovnica | slovenska tipkovnica |
| Baterija | 6 cell Li-ion 47Whr |
| Operacijski sistem | Free Dos |
| Dimenzije | 37,4 cm x 24,5 cm x 3,63 cm |
| Masa | 2,55 kg |
| Barva | Ogljeno siva |
| Ostalo | Zvočniki Altec Lansing |
| Garancija | 1 leto, za prevzem in vračilo za dele in delo |
Proizvajalec ali pooblaščeni odgovorni zastopnik proizvajalca:
HP
HP REG 23010 8028 Barcelona ES
reg@hp.com
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com