Več podobnih: Prenosniki - Prenosni računalniki HP
Več podobnih: Prenosniki - Prenosni računalniki HP
HP Pavilion dv6-3299en i3-380M/VGA/W7 LB813
680,39 €
Cena brez DDV: 557,70 €
36 x 23,15 €
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
HP Pavilion dv6-3299en i3-380M/VGA/W7 LB813
Tehnične podrobnosti
| Procesor | Intel i3-380M (2.53MHz), 3MB L3 predpomnilnika |
| Osnovna plošča | Intel HM55 Express chipset |
| Pomnilnik | 4096MB DDR3 1333MHz (ena prosta reža), podpira do 8GB DDR3 pomnilnika |
| Trdi disk | 500GB SMART SATA 7200rpm |
| Optična enota | DVD+/- RW SuperMulti LightScribe |
| Zaslon | 39,6cm (15.6-inch) HD LED Bright View, ločljivost: 1366x768, Vgrajena HP True Vision spletna kamera z mikrofonom |
| Grafična kartica | ATI Radeon HD 6550 1GB DDR3, do 2714MB skupnega pomnilnika |
| Mrežne povezave | mrežna kartica 10/100/1000 Mbit |
| Brezžična povezava | Integriran 802.11 b/g/n WLAN, Bluetooth |
| Vmesniki | 4xUSB2.0 (1x deljeno z vrati eSATA), 1xRJ45, 1x VGA, 2xAUDIO, 1x HDMI, Čitalec kartic 5v1 |
| Miška | multitouch drsna ploščica |
| Tipkovnica | slovenska tipkovnica |
| Baterija | 6 cell Li-ion 55WHr |
| Ohišje | Attraxion |
| Operacijski sistem | Microsoft Windows 7 Home Premium 64bit ANG |
| Dimenzije | 24,5 cm x 37,8 cm x 3,08/3,6 cm, Teža 2.49Kg |
| Ostalo | Zvočni sistem Altec Lansing |
| Garancija | 1 leto, za prevzem in vračilo za dele in delo |
Proizvajalec ali pooblaščeni odgovorni zastopnik proizvajalca:
HP
HP REG 23010 8028 Barcelona ES
reg@hp.com
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.
Najbolj prodajani
+ Promo koda
Brezplačna dostava
2.148,99 €
PRIPRAVLJENO V 1 URI, Savska 3a, Ljubljana
Brezplačna dostava
Priporočamo
981,21 €
Na zalogi
Brezplačna dostava
Priporočamo
1.133,72 €
Na zalogi
Brezplačna dostava
Priporočamo
699,00 €
PRIPRAVLJENO V 1 URI, Savska 3a, Ljubljana