Več podobnih: Prenosniki - Prenosni računalniki HP
Več podobnih: Prenosniki - Prenosni računalniki HP
HP EliteBook 850 G4 i7-7500U/8GB/SSD 512GB/LTE/Windows 10 PRO/15,6 FHD
1.484,84 €
Cena brez DDV: 1.217,08 €
36 x 50,23 €
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
Tehnične podrobnosti
| Procesor | Intel Core i7-7500U z grafično kartico Intel HD 620 (2.7 GHz-3.5 GHz, 4 MB predpomnilnika, 2 jedri) |
| Pomnilnik | 8GB DDR4-2133 (1x 8GB, 1x prosta reža), max. 32GB |
| Trdi disk | 512GB M.2 Turbo G2 TLC SSD (1x prosta reža za 2,5" trdi disk) |
| Optična enota | BREZ |
| Zaslon | 39,6 cm (15.6") LED FHD SVA 1920 x 1080 z zaščito proti bleščanju |
| Kamera | Vgrajena Spletna kamera 720p HD z mikrofonom |
| Grafična kartica | Integrirana Intel HD 620 |
| Mrežne povezave | 10/100/1000 |
| Brezžična povezava | Intel Dual Band Wireless-AC 8265 802.11 a/b/g/n/ac (2x2) WiFi in Bluetooth 4.2 combo, vgrajen mobilni širokopasovni modul HP lt4120 LTE/GPS |
| Čitalec kartic | 1x Media Card Reader (SD, SDHC, SDXC), 1x Smart Card Reader |
| Priključki | 1x USB 3.1 napajan, 1x USB 3.1, 1x USB C, 1x DisplayPort, 1x VGA, 1x RJ-45, 1x Priključek za docking, 1x slušalke/mikrofon Combo |
| Tipkovnica | Slovenska, osvetljena, odporna proti politju |
| Miška | Drsna ploščica z dvema gumboma in podporo potez |
| Zvočniki | Audio by Bang & Olufsen, 2 stereo zvočnika |
| Operacijski sistem | Windows 10 Professional 64-bit |
| Baterija | 3-cell Li-ion polymer (51 WHr) HP Long Life |
| Dimenzije | 38.36 x 25.77 x1.94 cm (spredaj) |
| Masa | od 1,84 kg |
| Barva | Srebrna |
| Napajanje | Pametni napajalnik 65 W |
| Varnost | Čitalec prstnih odtisov, varnostni modul TPM 2.0 |
| Garancija | 3 Leta (3-3-0), baterija 3 leta |
Proizvajalec ali pooblaščeni odgovorni zastopnik proizvajalca:
HP
HP REG 23010 8028 Barcelona ES
reg@hp.com
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.
Najbolj prodajani
+ Promo koda
Brezplačna dostava
2.148,99 €
PRIPRAVLJENO V 1 URI, Savska 3a, Ljubljana
Brezplačna dostava
Priporočamo
981,21 €
Na zalogi
Brezplačna dostava
Priporočamo
1.133,72 €
Na zalogi
Brezplačna dostava
Priporočamo
699,00 €
PRIPRAVLJENO V 1 URI, Savska 3a, Ljubljana