Več podobnih: Prenosniki - Prenosni računalniki HP
Več podobnih: Prenosniki - Prenosni računalniki HP
Prenosnik HP EliteBook 840 G7 i7/16GB/SSD 512GB/14 FHD IPS/Windows 10 PRO (10U64EA)
1.528,07 €
Cena brez DDV: 1.252,52 €
36 x 51,69 €
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
Tehnične podrobnosti
| Procesor | Procesor Intel Core i7-10510U (osnovna frekvenca 1,8 GHz, najvišjafrekvenca do 4,9 GHz, 8 MB predpomnilnika L3, 4 jedra) |
| Osnovna plošča | Vezje je vgrajeno v procesor |
| Pomnilnik | 16 GB pomnilnika DDR4-2666 SDRAM (1 x 16 GB) - prosta reža |
| Trdi disk | 512-GB fiksni pogon PCIe® NVMe™ |
| Optična enota | BREZ |
| Zaslon | Zaslon FHD IPS z diagonalo 35.6 cm (14.0"), zaščito proti bleščanju,osvetlitvijo WLED od zadaj, 400 niti in 72 % NTSC (1920 x 1080) |
| Kamera | Vgrajena spletna kamera 720p HD z mikrofonom |
| Grafična kartica | Intel UHD Graphics |
| Brezžična povezava | Intel® Dual Band Wireless-AX200 802.11a/b/g/n/ac (2x2) Wi-Fi 6 and Bluetooth® 5 Combo, vPro |
| Priključki | 2 priključka USB 3.1 prve generacije; 2 priključka USB Type-C® z Thunderbolt ; 1kombinirani priključek za stereo slušalke/mikrofon; 1priključek HDMI 1.4 |
| Tipkovnica | Na razlitja odporna osvetljena tipkovnica |
| Miška | Sledilna tablica s podporo za gibe, dvosmerno drsenje |
| Zvočniki | 2 vgrajena stereo zvočnika |
| Operacijski sistem | Windows 10 Pro 64 |
| Baterija | 3-celični litij-ionski akumulator HP Long Life (53 Wh) |
| Dimenzije | 32.36 x 21.47 x 1.91 cm |
| Masa | od 1,34 kg |
| Barva | Svetlo srebrna aluminijasta |
| Napajanje | Pametni napajalnik 45 W |
| Varnost | Čitalec prstnih odtisov, vdelan varnostni čip TPM 2.0 |
| Garancija | 3 leta (3-3-0), tudi baterija |
Proizvajalec ali pooblaščeni odgovorni zastopnik proizvajalca:
HP
HP REG 23010 8028 Barcelona ES
reg@hp.com
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.
Primerjava lastnosti: Prenosniki - Prenosni računalniki
Ocena
Področje uporabe
Vrsta prenosnika
Tip procesorja
Pomnilnik
Zaslon
Tip zaslona
Kapaciteta diska
Tip diska
Vgrajen mobilni modul / LTE
Docking priključek
Ločena grafika
Operacijski sistem
Ta izdelek
Prenosnik Asus ExpertBook B1 B1403CVA-WB120U4C0 Core 5 120U/16GB/SSD 512GB/14,0" FHD/Intel Graphics/BrezOS/3yr 90NX0811-M0AB40
757,11 €
Poslovni prenosniki
Standard
Intel Core i5
16 GB
35,56 cm (14")
1920 x 1080 (FHD)
512 GB
NVMe SSD
Ne
USB-C
Ne
Brez OS
Podoben izdelek
897,33 €
Poslovni prenosniki
Standard
Intel Core i7
16 GB
35,56 cm (14")
1920 x 1080 (FHD)
1 TB
NVMe SSD
Ne
USB-C
Ne
Brez OS
Podoben izdelek
1.508,52 €
Poslovni prenosniki
Standard
Intel Core i7
16 GB
35,56 cm (14")
2560 x 1600 (WQXGA)
1 TB
NVMe SSD
Ne
ThunderBolt 4
GeForce RTX 2050
Windows PRO
Podoben izdelek
965,14 €
Poslovni prenosniki
Ultrabook
Intel Core i7
16 GB
35,56 cm (14")
1920 x 1080 (FHD)
1 TB
NVMe SSD
Ne
USB-C
Ne
Windows
Najbolj prodajani
+ Promo koda
Brezplačna dostava
2.148,99 €
PRIPRAVLJENO V 1 URI, Savska 3a, Ljubljana
Brezplačna dostava
Priporočamo
981,21 €
Na zalogi
Brezplačna dostava
Priporočamo
1.133,72 €
Na zalogi
Brezplačna dostava
Priporočamo
699,00 €
PRIPRAVLJENO V 1 URI, Savska 3a, Ljubljana