Več podobnih: Prenosniki - Prenosni računalniki HP
Več podobnih: Prenosniki - Prenosni računalniki HP
HP EliteBook 840 G5 i5-8250U/8GB/SSD 512GB/RX540/Windows 10 PRO/14 FHD IPS TouchScreen
1.501,89 €
Cena brez DDV: 1.231,06 €
36 x 50,81 €
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
Tehnične podrobnosti
| Procesor | Intel Core i5-8250U z grafično kartico Intel UHD 620 (1.6 GHz- 3.4 GHz, 6 MB predpomnilnika, 4 jedra) |
| Pomnilnik | 8GB DDR4-2400 (1x 8GB, 1x prosta reža), max. 32GB |
| Trdi disk | 512GB PCIe NVMe TLC SSD |
| Optična enota | BREZ |
| Zaslon | 35,6 cm (14") LED FHD IPS 1920 x 1080 Touch screen s Corning Gorilla Glass 3 in HP Sure View (Privacy screen) |
| Kamera | Vgrajena Spletna kamera 720p HD in IR s trojnim mikrofonom |
| Zaslon na dotik | DA |
| Grafična kartica | AMD Radeon RX540 2GB GDDR5 |
| Mrežne povezave | 10/100/1000 |
| Brezžična povezava | Intel Dual Band Wireless-AC 8265 802.11 a/b/g/n/ac (2x2) WiFi in Bluetooth 4.2 combo |
| Čitalec kartic | 1x Smart Card Reader |
| Priključki | 1x Thunderbolt (USB Type-CTM), 2x USB 3.1 Gen 1 (1 napajan), 1x HDMI 1.4b, 1x RJ45, 1x priključek za priklopno postajo (Docking), 1x slušalke/mikrofon, |
| Tipkovnica | Slovenska, osvetljena, odporna proti politju |
| Miška | Drsna ploščica z dvema gumboma in podporo potez |
| Zvočniki | Audio by Bang & Olufsen, 2 stereo zvočnika |
| Operacijski sistem | Windows 10 Professional 64-bit |
| Baterija | 3-cell Li-ion polymer (50 WHr) HP Long Life |
| Dimenzije | 31 x 22.93 x 1.81 cm |
| Masa | od 1,61 kg |
| Barva | Srebrna |
| Napajanje | Pametni napajalnik 65 W |
| Varnost | Čitalec prstnih odtisov, varnostni modul TPM 2.0 |
| Garancija | 3 Leta (3-3-0), baterija 3 leta |
Proizvajalec ali pooblaščeni odgovorni zastopnik proizvajalca:
HP
HP REG 23010 8028 Barcelona ES
reg@hp.com
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.
Primerjava lastnosti: Prenosniki - Prenosni računalniki
Ocena
Tip procesorja
Pomnilnik
Tip zaslona
Kapaciteta diska
Tip diska
Vgrajen mobilni modul / LTE
Operacijski sistem
Ta izdelek
Prenosni računalnik Lenovo IdeaPad 3 Slim 15 R5 8GB/512GB SSD FHD, Ryzen 5, Dolby Audio, W11H
546,36 €
AMD Ryzen 5
8 GB
1920 x 1080 (FHD)
512 GB
SSD
Ne
Windows
AMD Ryzen 3
8 GB
1920 x 1080 (FHD)
512 GB
SSD
Ne
Brez OS
Podoben izdelek
562,29 €
Intel Core i5
8 GB
1920 x 1080 (FHD)
512 GB
SSD
Ne
Brez OS
Podoben izdelek
596,63 €
Intel Core i5
8 GB
1920 x 1080 (FHD)
512 GB
NVMe SSD
Ne
Free Dos
Najbolj prodajani
+ Promo koda
Brezplačna dostava
2.148,99 €
PRIPRAVLJENO V 1 URI, Savska 3a, Ljubljana
Brezplačna dostava
Priporočamo
981,21 €
Na zalogi
Brezplačna dostava
Priporočamo
1.133,72 €
Na zalogi
Brezplačna dostava
Priporočamo
699,00 €
PRIPRAVLJENO V 1 URI, Savska 3a, Ljubljana