HP EliteBook 820 i5/SSD/LTE/W8PRO/12,5 H5G12
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
Sedaj se lahko zaposleni odpravijo na pot z izkušenim sopotnikom. Na trgu vodilni prenosni računalniki Ultrabook HP EliteBook 820, 840 in 850 G1 so ultra produktivni, tako v pisarni kot zunaj nje. Dokazane poslovne tehnologije in poslovna varnost, zmogljivost in funkcije upravljanja, ki bodo zadovoljile vse vaše poslovne potrebe, vam zagotavljajo samozavest pri delu.
Tehnične podrobnosti
| Procesor | Intel® Core™ i5-4200U z integrirano grafično kartico Intel HD Graphics 4400 (1.6 GHz, 3 MB cache) |
| Pomnilnik | 8GB 1600 MHz DDR3L SDRAM (ni proste reže) |
| Trdi disk | 180GB SATA SSD |
| Optična enota | BREZ |
| Zaslon | 31,75 cm (12.5") LED HD 1366x768 z zaščito proti bleščanju-Anti Glare |
| Grafična kartica | Intel® HD Graphics 4400 |
| Mrežne povezave | 10/100/1000 |
| Brezžična povezava | 802.11a/b/g/n WLAN, Bluetooth 4.0, vgrajen HP lt4112 LTE/HSPA+ modul |
| Miška | drsna ploščica z dvema gumboma in podporo potez |
| Kamera | Vgrajena Spletna kamera 720p HD z mikrofonom |
| Zvočniki | HD Audio z DTS Studio Sound, 2 stereo zvočnika |
| Čitalec kartic | 1x Media Card Reader (SD, SDHC, SDXC), 1x Smart Card Reader |
| Tipkovnica | slovenska, osvetljena, odporna proti politju, HP DuraKeys premaz za dolgo obstojnost tipkovnice |
| Baterija | 3-cell (46 WHr) HP Long Life |
| Operacijski sistem | Microsoft Windows 7 PRO 64-bit SLO/ANG + licenca za Windows 8 Pro |
| Dimenzije | 31 x 21.53 x 2.1 cm (spredaj) |
| Masa | od 1.33 kg |
| Barva | Sivo-srebrna |
| Priključki | 2xUSB3.0, 1xUSB3.0 (napajan), 1x DisplayPort, 1x VGA, 1x kombiniran AUDIO priključek (mikrofon/slušalke), 1x RJ45, 1x priključek za docking |
| Varnost | Čitalec prstnih odtisov, varnostni modul TPM Embedded Security Chip 1.2 |
| Garancija | 3 Leta (3-3-0), baterija 3 leta |
Proizvajalec ali pooblaščeni odgovorni zastopnik proizvajalca:
HP
HP REG 23010 8028 Barcelona ES
reg@hp.com
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com