Več podobnih: Prenosniki - Prenosni računalniki HP
Več podobnih: Prenosniki - Prenosni računalniki HP
HP Compaq 6730b P8700 GB925
1.026,07 €
Cena brez DDV: 841,04 €
36 x 34,71 €
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
Tehnične podrobnosti
| Procesor | Intel Core 2 Duo P8700 (2.53GHz) 1066MHz FSB |
| Osnovna plošča | Mobile Intel GE45 Express Chipset ICH9M, 3MB L2 |
| Pomnilnik | 4096MB DDRII 800MHz do 8GB- ni proste reže |
| Trdi disk | 320GB SMART SATA 7200rpm |
| Optična enota | DVD+/-RW SM DL LightScribe |
| Zaslon | 15.4" WSXGA+ WVA 1680x1050 Anti Glare, Vgrajena VGA Kamera |
| Grafična kartica | Mobile Intel Graphics Media Accelerator 4500MHD |
| Mrežne povezave | Modem 56K V.92, mrežna kartica 10/100/1000 |
| Brezžične povezave | Integriran 802.11a/b/g/n WLAN, Bluetooth |
| Vmesniki | 4xUSB2.0, 1xRJ11, 1xRJ45, VGA, TV-OUT, 2xAUDIO, IEEE1394a, 6 in 1 media reader,1x COM PORT, expressCard/54 reža, čitalec prstnih odtisov, docking conector, TPM Security Module |
| Miška | touchpad |
| Tipkovnica | slovenska |
| Baterija | 6-cell (55 WHr) Li-Ion |
| Operacijski sistem | WINDOWS 7 PRO + Office 2007 Ready (60 dnevna verzija) |
| Dimenzije | 33.6x356.0x265.40 teža 2.69kg |
| Ostalo | Priloženi mediji za Windows XP PRO |
| Garancija | 1 leto |
Proizvajalec ali pooblaščeni odgovorni zastopnik proizvajalca:
HP
HP REG 23010 8028 Barcelona ES
reg@hp.com
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.
Najbolj prodajani
+ Promo koda
Brezplačna dostava
2.148,99 €
PRIPRAVLJENO V 1 URI, Savska 3a, Ljubljana
Brezplačna dostava
Priporočamo
981,21 €
Na zalogi
Brezplačna dostava
Priporočamo
1.133,72 €
Na zalogi
Brezplačna dostava
Priporočamo
699,00 €
PRIPRAVLJENO V 1 URI, Savska 3a, Ljubljana