Več podobnih: Prenosniki - Prenosni računalniki HP
Več podobnih: Prenosniki - Prenosni računalniki HP
Prenosnik HP 250 G10 i5-1334U/16GB/SSD 512GB NVMe/39,62 cm (15,6) FHD/Win11Home, siva (B39Q7AT)
533,49 €
Cena brez DDV: 437,29 €
36 x 18,26 €
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
HP 250 G10 Intel Core i5-1334U 15.6inch FHD 16GB 512GB W11H SmartBuy+
Tehnične specifikacije:
- Opis izdelka: Prenosni računalnik HP 250 G10 - 15.6" - Intel Core i5 - i5-1334U - 16 GB RAM-a - 512 GB SSD - bosanščina/hrvaščina/črnogorščina/slovenščina/srbščina
- Vrsta izdelka: Prenosni računalnik
- Operacijski sistem: Win 11 Home - hrvaščina / angleščina / slovenščina / srbščina
- Procesor: Intel Core i5 (13. generacija) - i5-1334U / 1, 3 GHz, do predpomnilnika 4, 6 GHz / 12 MB
- Delovni spomin: 16 GB DDR4 (1 x 16 GB (dostopno strankam / nadgradljivo))
- Pomnilnik za shranjevanje: 512 GB SSD - NVMe
- Prikaz: 15.6" WLED 1920 x 1080 / Full HD @ 60 Hz
- Grafika: Grafika Intel Iris Xe
- Tipkovnica: bosanščina/hrvaščina/črnogorščina/slovenščina/srbščina
- Numerična tipkovnica: Da
- Integrirana spletna kamera: Da
- Mreža: 802.11a/b/g/n/ac/ax, Bluetooth 5.3
- Baterija: 3-celična
- Barva: Turbo srebro
- Dimenzije (WxDxH): 36 cm x 23,6 cm x 1,86 cm
- Teža: 1,52 kg
- Lokalizacija: Jezik: angleščina / regija: Adriatic regija
- Prodajni program proizvajalca: HP Smart Buy
- Okoljski standardi: Kvalificirani za oznako ENERGY STAR
- Storitve v paketu: HP 3 leta samo za prevzem in vračilo prenosnega računalnika SVC
Tehnične podrobnosti
| Opis izdelka | Prenosni računalnik HP 250 G10 - 15.6" - Intel Core i5 - i5-1334U - 16 GB RAM-a - 512 GB SSD - bosanščina/hrvaščina/črnogorščina/slovenščina/srbščina |
| Vrsta izdelka | Prenosni računalnik |
| Operacijski sistem | Win 11 Home - hrvaščina / angleščina / slovenščina / srbščina |
| Procesor | Intel Core i5 (13. generacija) - i5-1334U / 1, 3 GHz, do predpomnilnika 4, 6 GHz / 12 MB |
| Delovni spomin | 16 GB DDR4 (1 x 16 GB (dostopno strankam / nadgradljivo)) |
| Pomnilnik za shranjevanje | 512 GB SSD - NVMe |
| Prikaz | 15.6" WLED 1920 x 1080 / Full HD @ 60 Hz |
| Grafika | Grafika Intel Iris Xe |
| Tipkovnica | bosanščina/hrvaščina/črnogorščina/slovenščina/srbščina |
| Numerična tipkovnica | Da |
| Integrirana spletna kamera | Da |
| Mreža | 802.11a/b/g/n/ac/ax, Bluetooth 5.3 |
| Baterija | 3-celična |
| Barva | Turbo srebro |
| Dimenzije (WxDxH) | 36 cm x 23,6 cm x 1,86 cm |
| Teža | 1,52 kg |
| Lokalizacija | Jezik: angleščina / regija: Adriatic regija |
| Prodajni program proizvajalca | HP Smart Buy |
| Okoljski standardi | Kvalificirani za oznako ENERGY STAR |
| Storitve v paketu | HP 3 leta samo za prevzem in vračilo prenosnega računalnika SVC |
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.
Primerjava lastnosti: Prenosniki - Prenosni računalniki
Ocena
Področje uporabe
Vrsta prenosnika
Tip procesorja
Generacija/Serija procesorja
Pomnilnik
Zaslon
Matrika (panel)
Tip zaslona
Svetilnost cd/m2 (niti)
Svetleč ali matiran zaslon
Kapaciteta diska
Tip diska
Razporeditev tipkovnice
Vgrajen mobilni modul / LTE
Zaslon na dotik
360 stopinjsko obračanje zaslona
Docking priključek
Ločena grafika
Operacijski sistem
Garancija
Ta izdelek
Prenosni računalnik Acer Aspire AL16-54P-58H5 i5-1334U, 16GB, SSD 512GB, 16" WUXGA, brez operacijskega sistema
536,19 €
Večnamenski prenosniki
Standard
Intel Core i5
Intel 13.generacija
16 GB
40,6 cm (16")
IPS
1920 x 1200 (FHD+)
/
Matiran
512 GB
/
Slovenska
Ne
Ne
Ne
/
Ne
Linux
2 leti (12 mesecev baterija)
Podoben izdelek
916,99 €
Poslovni prenosniki
Standard
Intel Core i5
Intel 13.generacija
16 GB
39,62 cm (15,6")
/
1920 x 1080 (FHD)
/
Matiran
1 TB
/
Slovenska
Ne
Ne
Ne
/
Ne
Windows PRO
3 leta
Podoben izdelek
683,83 €
Poslovni prenosniki
Standard
Intel Core i5
Intel 13.generacija
16 GB
39,62 cm (15,6")
/
1920 x 1080 (FHD)
/
Matiran
1 TB
/
Slovenska
Ne
Ne
Ne
/
Ne
Windows
3 leta
Podoben izdelek
707,37 €
Večnamenski prenosniki
Standard
Intel Core i5
Intel 13.generacija
16 GB
38,86 cm (15,3")
IPS
1920 x 1200 (FHD+)
/
Matiran
512 GB
/
Slovenska
Ne
Ne
Ne
/
Ne
Windows
2 leti
Najbolj prodajani
+ Promo koda
Brezplačna dostava
2.148,99 €
PRIPRAVLJENO V 1 URI, Savska 3a, Ljubljana
Brezplačna dostava
Priporočamo
981,21 €
Na zalogi
Brezplačna dostava
Priporočamo
1.133,72 €
Na zalogi
Brezplačna dostava
Priporočamo
699,00 €
PRIPRAVLJENO V 1 URI, Savska 3a, Ljubljana