Prenosnik HP Laptop 15-db1035nm Ryzen 7/8GB/SSD 256GB/HDD 1TB/15,6 FHD (6RL45EA)
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
Odzivno in zanesljivo delovanje
Prenosni računalnik z novo generacijo procesorjev AMD RYZEN in grafično kartico Radeon™ Vega 10 ima več kot dovolj zmogljivosti za brskanje po internetu, pretakanje in še veliko več. Poleg tega obsežni preskusi kakovosti zagotavljajo, da boste lahko delali in delali brez prekinitev. Najnovejša tehnologija RYZEN procesorjev zagotavlja, da prenosniki oz. procesorji porabljajo manj električne energije in hkrati omogočajo hitro in večjo zmogljivost. Pravtako imajo vgrajen pametni sistem za uravnavanje delovanje procesorja, da delujejo s takšno hitrostjo kot jo potrebujemo za procesiranje določenega opravila in takoj prihrani veliko električne energije.

Kakovostna zmogljivost in akumulator z dolgo življenjsko dobo za spopadanje z vsakodnevnimi nalogami
Ta modno oblikovan prenosni računalnik HP z diagonalo 39,6 cm (15,6 palca), zasnovan za dolgotrajno delovanje, vključuje akumulator z dolgo življenjsko dobo, ki zagotavlja celodnevno povezavo, zabavo in storilnost. Z zmogljivim procesorjem AMD in zaslonom z ločljivostjo FHD boste lahko hitro opravljali naloge ali preprosto uživali v druženju. Naredite vse z zmogljivostjo za celodnevno delo.

Eleganten, moden in zmogljiv
Zaradi elegantnega in modnega oblikovanja lahko ta privlačen prenosni računalnik vzamete kamor koli. S čudovito brušeno tipkovnico in barvno ujemajočim se tečajem je pametno oblikovan prenosni računalnik HP z diagonalo 39,6 cm (15,6 palca) videti ravno tako dobro kot deluje.

Zagotovite si povezavo in zabavo
Z akumulatorjem z dolgo življenjsko dobo s funkcijo HP Fast Charge in vizualno bogatim zaslonom si zagotovite povezavo in zabavo. Poleg tega ogromna shramba omogoča shranjevanje priljubljene glasbe, filmov in fotografij ter uživanje v njih.

Tehnične podrobnosti
| Procesor | AMD Ryzen™ 7 3700U z grafično kartico Radeon™ Vega 10 (osnovna frekvenca 2,3GHz, najvišja frekvenca do 4 GHz, 6 MB predpomnilnika, 4 jedra) |
| Pomnilnik | 8 GB pomnilnika DDR4-2400 SDRAM (2 x 4 GB) |
| Trdi disk | 256 GB pogon SSD PCIe® NVMe™ M.2 + 1 TB 5400 obr./min SATA |
| Optična enota | Zapisovalnik DVD |
| Zaslon | Zaslon FHD SVA z diagonalo 39,6 cm (15,6 palca) z zaščito proti bleščanju in osvetlitvijo WLED od zadaj (1920 x 1080) |
| Kamera | Kamera HP TrueVision HD z vgrajenim digitalnim mikrofonom |
| Grafična kartica | AMD Radeon™ Vega 10 |
| Mrežne povezave | Vgrajeni omrežni vmesnik 10/100/1000 GbE LAN |
| Brezžična povezava | Kombinirani vmesnik Realtek RTL8821CE 802.11 b/g/n/ac (1 x 1) in Bluetooth® 4.2; Podpora za MU-MIMO; združljiv s tehnologijo Miracast |
| Čitalec kartic | 1 bralnik medijskih kartic SD v različnih oblikah zapisa |
| Priključki | 2x USB 3.1 prve generacije Type-A (samo za prenos podatkov); 1x USB 2.0 Type-A (samo za prenos podatkov); 1x RJ-45; 1xHDMI; 1 kombinirani priključek za slušalke/mikrofon |
| Tipkovnica | Pepelnato srebrna tipkovnica polne velikosti z ločenimi tipkami in številčnico |
| Miška | Sledilna ploščica s podporo večkratnega dotika |
| Zvočniki | Dva zvočnika |
| Operacijski sistem | Free Dos |
| Baterija | 3-celični litij-ionski akumulator (41 Whr) |
| Dimenzije | 37,6 x 24,6 x 2,25 cm;Pakirano: 6,9 x 30,5 x 52 cm |
| Masa | 1,8 kg |
| Barva | Kovinsko srebrn pokrov in podstavek, pepelnato siv okvir tipkovnice; Vertikalno brušen vzorec |
| Napajanje | Napajalnik AC 45 W |
| Varnost | Reža Kensington Mini Security slot™ |
| Ostalo | Certifikat ENERGY STAR®; Registracija EPEAT® Silver |
| Garancija | 1-letna omejena na dele, delo ter storitev prevzema in vrnitve; Garancijo izdelka lahko podaljšate do obdobja skupno treh let (U4819E). |
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com