Več podobnih: Prenosniki - Prenosni računalniki Dell
Več podobnih: Prenosniki - Prenosni računalniki Dell
Prenosnik Dell Vostro 7590 i5-9300H/8GB/SSD 256GB/GTX1050/Windows 10 PRO/15,6 FHD
1.061,20 €
Cena brez DDV: 869,84 €
36 x 35,9 €
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
Tehnične podrobnosti
| Procesor | 9th Generation Intel Core i5-9300H (8MB Cache, up to 4.1 GHz, 4 cores) |
| Pomnilnik | 8GB, 1x8GB, DDR4, 2666MHz |
| Trdi disk | 256GB M.2 PCIe NVMe 35 SSD |
| Optična enota | Ne |
| Zaslon | 15.6-inch FHD (1920 x 1080) Anti-glare LED Backlight Non-touch Wide Viewing Angle Display |
| Kamera | Integrated 720p HD z mikrofonoma |
| Grafična kartica | NVIDIA(R) GeForce(R) GTX 1050 with 3GB GDDR5 graphics memory |
| Brezžična povezava | 802.11ac 2x2 WiFi and Bluetooth |
| Priključki | 3 x USB 3.1 Type-A, 1 x USB 3.0, Type-C, čitalec kartic, HDMI 2.0, priključek za slušalke |
| Tipkovnica | Integrirana Slovenska Qwerty Backlit |
| Zvočniki | 2x2W (RMS), Hot keys-Glasnost |
| Operacijski sistem | Windows 10 Pro (64Bit) Slovenian |
| Baterija | 3-Cell 56WHr Integrated |
| Dimenzije | Sprednja višina: 17,95 mm; Širina 358,00 mm; Globina: 239 mm |
| Masa | 1,85 kg |
| Barva | Urban Grey |
| Garancija | Tri leta Dell™ Next Business day |
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.
Primerjava lastnosti: Prenosniki - Prenosni računalniki
Ocena
Tip procesorja
Pomnilnik
Zaslon
Tip zaslona
Kapaciteta diska
Tip diska
Vgrajen mobilni modul / LTE
Docking priključek
Operacijski sistem
Ta izdelek
Prenosni računalnik Lenovo IdeaPad 3 Slim 15 i5-12450H 8GB 512GB SSD FHD Wi-Fi 6 BT5.2
562,29 €
Intel Core i5
8 GB
39,62 cm (15,6")
1920 x 1080 (FHD)
512 GB
SSD
Ne
USB-C
Brez OS
Podoben izdelek
749,35 €
Intel Core i5
8 GB
39,62 cm (15,6")
1920 x 1080 (FHD)
256 GB
NVMe SSD
Ne
ThunderBolt 4
Windows PRO
AMD Ryzen 5
8 GB
39,62 cm (15,6")
1920 x 1080 (FHD)
256 GB
SSD
Ne
/
Windows PRO
Podoben izdelek
769,62 €
Intel Core i5
8 GB
39,62 cm (15,6")
1920 x 1080 (FHD)
256 GB
NVMe SSD
Ne
/
Brez OS
Najbolj prodajani
+ Promo koda
Brezplačna dostava
2.148,99 €
PRIPRAVLJENO V 1 URI, Savska 3a, Ljubljana
Brezplačna dostava
Priporočamo
981,21 €
Na zalogi
Brezplačna dostava
Priporočamo
1.133,72 €
Na zalogi
Brezplačna dostava
Priporočamo
699,00 €
PRIPRAVLJENO V 1 URI, Savska 3a, Ljubljana