Več podobnih: Prenosniki - Prenosni računalniki Dell
Več podobnih: Prenosniki - Prenosni računalniki Dell
Prenosnik Dell Latitude 5410/i5-10210U/8GB/256GB/FHD/W10P
1.182,45 €
Cena brez DDV: 969,22 €
36 x 40,0 €
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
Tehnične podrobnosti
| Procesor | 10th Generation Intel Core i5-10210U (4 Core, 6M cache, base 1.6GHz, up to 4.2GHz) |
| Pomnilnik | 8GB,1x8GB, DDR4 Non-ECC |
| Trdi disk | M.2 256GB PCIe NVMe Class 35 2230 SSD |
| Optična enota | brez |
| Zaslon | 14" FHD WVA (1920 x 1080) Anti-Glare Non-Touch, 220nits, RGB Camera & Microphone |
| Grafična kartica | Intel UHD Graphics 620 with Displayport over Type-C for Intel 10th Gen Core i5-10210U |
| Brezžična povezava | Intel Dual Band Wi-Fi 6 AX201 2x2 802.11ax 160MHz + Bluetooth 5.1 |
| Čitalec kartic | Contacted SmartCard Reader |
| Priključki | 3 x USB 3.2 (en z PowerShare opcijo), 1 x USB Type C™ 3.2 Gen 2 with Power Delivery & DisplayPort, HDMI, RJ-45, Universal audio jack, 1x DisplayPort over USB Type-C, Lock slot |
| Tipkovnica | Integrirana osvetljena Slovenska Qwertz Dual-Pointing tipkovnica |
| Zvočniki | 2W |
| Operacijski sistem | Windows 10 Pro 64 bit SLO |
| Baterija | 4 Cell 68Whr ExpressCharge Capable Battery |
| Dimenzije | Sprednja višina: 20,26 mm, Zadnja višina: 21,19 mm, Širina: 323,05 mm, Globina: 216 mm |
| Masa | 1,48 kg |
| Barva | matte - srebrn |
| Garancija | Tri leta Dell™ Basic Onsite Service |
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.
Primerjava lastnosti: Prenosniki - Prenosni računalniki
Ocena
Področje uporabe
Vrsta prenosnika
Tip procesorja
Pomnilnik
Zaslon
Tip zaslona
Kapaciteta diska
Tip diska
Vgrajen mobilni modul / LTE
Docking priključek
Ločena grafika
Operacijski sistem
Ta izdelek
Prenosnik MSI Modern 15 F13MG-646XHR Intel i5 - 1334U / 16GB / 512GB SSD / 15.6" FHD IPS-level / Intel Graphics / NoOS / siv
596,63 €
Večnamenski prenosniki
Standard
Intel Core i5
8 GB
39,62 cm (15,6")
1920 x 1080 (FHD)
512 GB
NVMe SSD
Ne
USB-C
Ne
Free Dos
Podoben izdelek
611,22 €
Večnamenski prenosniki
Standard
Intel Core i5
8 GB
39,62 cm (15,6")
1920 x 1080 (FHD)
512 GB
NVMe SSD
Ne
Ne
Ne
Windows
Podoben izdelek
644,37 €
Večnamenski prenosniki
Standard
Intel Core i5
8 GB
39,62 cm (15,6")
1920 x 1080 (FHD)
512 GB
NVMe SSD
Ne
USB-C
Ne
Windows
Podoben izdelek
605,19 €
Večnamenski prenosniki
Standard
Intel Core i5
8 GB
39,62 cm (15,6")
1920 x 1080 (FHD)
512 GB
NVMe SSD
Ne
Ne
Ne
Windows
Najbolj prodajani
+ Promo koda
Brezplačna dostava
2.148,99 €
PRIPRAVLJENO V 1 URI, Savska 3a, Ljubljana
Brezplačna dostava
Priporočamo
981,21 €
Na zalogi
Brezplačna dostava
Priporočamo
1.133,72 €
Na zalogi
Brezplačna dostava
Priporočamo
699,00 €
PRIPRAVLJENO V 1 URI, Savska 3a, Ljubljana