Več podobnih: Prenosniki - Prenosni računalniki Dell
Več podobnih: Prenosniki - Prenosni računalniki Dell
Prenosnik DELL Latitude 3510 i5-10210U/8GB/256GB/15,6FHD/MX230/W10P
1.010,70 €
Cena brez DDV: 828,44 €
36 x 34,19 €
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
Osebni prenosnik Dell Latitude 3510/i5-10210U/8GB/256GB/15,6"FHD/WIN10P podjetja DELL EMC se lahko pohvali z velikostjo zaslona 39,6 cm (15,6"), ki ima resolucijo 1920 X 1080 pik v povezavi z Integrirana grafiko. Procesor Intel i5 lahko z vsemi vašimi opravili opravi z lahkoto, pri čemer mu pomaga hiter delovni pomnilnik kapacitete 8GB. Da bo prostora za vaše datoteke vedno dovolj, vam prenosni računalnik ponuja prostor na disku v velikosti kar 256GB SSD. Za še zahtevnejša opravila vam pomaga še ločena grafična kartica NVIDIA GeForce MX230.
Podroben opis
| Procesor | Intel Core i5 (10th Gen) 10210U / 1.6 GHz Max 4.2GHz / 4 jedra |
| Pomnilnik | 8G (1x 8G) DDR4 SDRAM - non-ECC SO-DIMM 260-pin / 1 prosta reža |
| Trdi disk | 256 GB SSD M.2 PCIe 3.0 x4 - NVM Express (NVMe), Class 35 |
| Optična enota | brez |
| Zaslon | 15.6" FHD WVA (1920 x 1080) Anti-Glare Non-Touch, Camera & Microphone |
| Kamera | 0,92 megapixels |
| Grafična kartica | Nvidia GeForce MX230 w/2GB GDDR5 for 10th Generation Intel Core i5-10210U |
| Brezžična povezava | Intel Wi-Fi 6 AX201 2x2 802.11ax 160MHz + Bluetooth 5.1 |
| Priključki | 2 x USB 3.2 (en z PowerShare opcijo), 1 x USB 2.0, HDMI, RJ-45,Audio combo jack, 1x DisplayPort over USB Type-C, Lock slot |
| Tipkovnica | Integrirana Slovenska Qwertz Dual-Pointing tipkovnica |
| Zvočniki | 2x2W (RMS) |
| Operacijski sistem | Windows 10 Pro 64 bit SLO |
| Baterija | 4 Cell 53Whr ExpressCharge Capable Battery |
| Dimenzije | 36.14 cm x 24.785 cm x 1.797 cm |
| Masa | 1,79 kg |
| Barva | matte - črn |
| Varnost | Fingerprint Reader |
| Garancija | Tri leta Dell™ NBD GARANCIJE *Next Business Day Onsite |
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.
Primerjava lastnosti: Prenosniki - Prenosni računalniki
Ocena
Področje uporabe
Vrsta prenosnika
Tip procesorja
Pomnilnik
Zaslon
Tip zaslona
Kapaciteta diska
Tip diska
Vgrajen mobilni modul / LTE
Docking priključek
Ločena grafika
Operacijski sistem
Ta izdelek
Prenosni računalnik Lenovo ThinkBook 15 G2 ITL i5-1135G7 15,6" FHD 8GB 256GB Windows 10 Pro EDU, čitalnik prstnih odtisov
749,35 €
Poslovni prenosniki
Standard
Intel Core i5
8 GB
39,62 cm (15,6")
1920 x 1080 (FHD)
256 GB
NVMe SSD
Ne
ThunderBolt 4
Ne
Windows PRO
Podoben izdelek
660,29 €
Poslovni prenosniki
Standard
Intel Core i5
8 GB
39,62 cm (15,6")
1920 x 1080 (FHD)
512 GB
NVMe SSD
Ne
/
Ne
Windows PRO
Podoben izdelek
716,77 €
Poslovni prenosniki
Standard
Intel Core i5
8 GB
39,62 cm (15,6")
1920 x 1080 (FHD)
512 GB
NVMe SSD
Ne
/
Ne
Windows PRO
Podoben izdelek
769,62 €
Poslovni prenosniki
Standard
Intel Core i5
8 GB
39,62 cm (15,6")
1920 x 1080 (FHD)
256 GB
NVMe SSD
Ne
/
Ne
Brez OS
Najbolj prodajani
+ Promo koda
Brezplačna dostava
2.148,99 €
PRIPRAVLJENO V 1 URI, Savska 3a, Ljubljana
Brezplačna dostava
Priporočamo
981,21 €
Na zalogi
Brezplačna dostava
Priporočamo
1.133,72 €
Na zalogi
Brezplačna dostava
Priporočamo
699,00 €
PRIPRAVLJENO V 1 URI, Savska 3a, Ljubljana