Prenosnik Asus ZenBook Pro 16X (UX7602VI-OLED-ME951X), 16 Touch OLED 4K, Intel Core i9-13900H, 32 GB, 2 TB NVME, GeForce RTX4070, NP, W11P Tech, črn
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
Prenosnik Asus ZenBook Pro 16X zagotavlja izjemno udobno uporabo in odličen prikaz, saj ga odlikujeta OLED-zaslon na dotik z ločljivostjo 4K in namenska grafična kartica nVidia GeForce RTX 4070. Poganja ga zmogljiv procesor i9-13900H.
ASUS ZenBook Pro 16X UX7602VI-OLED-ME951X 16inch Touch OLED 4K Intel Core i9-13900H 32GB 2TB NVME GeForce RTX4070 NP W11P Tech Black
ASUS Zenbook Pro 16X OLED na novo definira meje profesionalnih prenosnikov, združuje osupljivo podobo, izjemno zmogljivost in robustno povezljivost v elegantnem in vzdržljivem dizajnu. Njegov 16-palčni 4K OLED zaslon na dotik zagotavlja resnične barve in globoke črnine, zaradi česar je idealen za ustvarjalce in profesionalce, ki zahtevajo natančnost in jasnost pri svojem delu. Pod pokrovom kombinacija procesorja Intel Core i9 in grafike NVIDIA GeForce RTX 4070 zagotavlja nemoteno in odzivno delovanje v vseh aplikacijah, od grafičnega oblikovanja do igranja iger. Z 32 GB RAM-a in 2 TB SSD-jem uporabniki uživajo v dovolj prostora in bliskovito hitrih hitrostih za vse svoje projekte in zabavo. Štirikolesni zvočniki prenosnika, ki jih poganja Harman Kardon in so izboljšani z Dolby Atmos, ponujajo izjemno zvočno izkušnjo, medtem ko vas obsežne možnosti povezljivosti, vključno s Thunderbolt 4 in Wi-Fi 6E, ohranjajo povezane s potekom dela in svetom. ASUS Zenbook Pro 16X OLED, zasnovan za vzdržljivost in slog, ustreza standardom MIL-STD-810H, kar zagotavlja, da lahko prenese strogost vsakodnevne uporabe. Ne glede na to, ali gre za delo ali igro, ta prenosnik izstopa kot vrhunec zmogljivosti in vzdržljivosti.
Tehnične specifikacije:
- Opis izdelka: ASUS Zenbook Pro 16X OLED UX7602VI-OLED-ME951X - 16" - Intel Core i9 - 13900H - 32 GB RAM-a - 2 TB SSD
- Vrsta izdelka: Zvezek
- Operacijski sistem: Zmagajte 11 Pro
- Procesor: Intel Core i9 (13. generacija) - 13900H / 2, 6 GHz, do 5, 4 GHz / 24 MB predpomnilnika
- Delovni spomin: 32 GB LPDDR5X (pod pogojem, da je pomnilnik spajkan)
- Prostor trdega diska: 2 TB SSD - NVMe, zmogljivost
- Prikaz: 16" OLED zaslon na dotik 3840 x 2400 / 4K @ 60 Hz
- Grafika: NVIDIA GeForce RTX 4070 / grafika Intel Iris Xe
- Video pomnilnik: 8 GB GDDR6 SDRAM
- Vhodna naprava: Pisalo, številčnica 2.0
- Osvetlitev tipkovnice: Da (RGBW)
- Integrirana spletna kamera: Da
- Mreža: 802.11a/b/g/n/ac/ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3
- Baterija: 6-celičnih
- Varnost: Varnostni čip modula zaupanja TPM 2.0, bralnik prstnih odtisov
- Barva: Črna (tipkovnica), tehnična črna (LCD pokrov), tech črna (zgoraj), tehnična črna (spodaj)
- Dimenzije (WxDxH): 35,5 cm x 25,1 cm x 1,78 cm
- Teža: 2,4 kg
- Okoljski standardi: EPEAT srebro, ki izpolnjuje pogoje za ENERGY STAR
- Indeks popravila: 8.6 (od 10)
Tehnične podrobnosti
| Opis izdelka | ASUS Zenbook Pro 16X OLED UX7602VI-OLED-ME951X - 16" - Intel Core i9 - 13900H - 32 GB RAM-a - 2 TB SSD |
| Vrsta izdelka | Zvezek |
| Operacijski sistem | Zmagajte 11 Pro |
| Procesor | Intel Core i9 (13. generacija) - 13900H / 2, 6 GHz, do 5, 4 GHz / 24 MB predpomnilnika |
| Delovni spomin | 32 GB LPDDR5X (pod pogojem, da je pomnilnik spajkan) |
| Prostor trdega diska | 2 TB SSD - NVMe, zmogljivost |
| Prikaz | 16" OLED zaslon na dotik 3840 x 2400 / 4K @ 60 Hz |
| Grafika | NVIDIA GeForce RTX 4070 / grafika Intel Iris Xe |
| Video pomnilnik | 8 GB GDDR6 SDRAM |
| Vhodna naprava | Pisalo, številčnica 2.0 |
| Osvetlitev tipkovnice | Da (RGBW) |
| Integrirana spletna kamera | Da |
| Mreža | 802.11a/b/g/n/ac/ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3 |
| Baterija | 6-celičnih |
| Varnost | Varnostni čip modula zaupanja TPM 2.0, bralnik prstnih odtisov |
| Barva | Črna (tipkovnica), tehnična črna (LCD pokrov), tech črna (zgoraj), tehnična črna (spodaj) |
| Dimenzije (WxDxH) | 35,5 cm x 25,1 cm x 1,78 cm |
| Teža | 2,4 kg |
| Okoljski standardi | EPEAT srebro, ki izpolnjuje pogoje za ENERGY STAR |
| Indeks popravila | 8.6 (od 10) |
Proizvajalec ali pooblaščeni odgovorni zastopnik proizvajalca:
ASUS Europe
Paasheuvelweg 25 1105 Amsterdam NL
acwb_sl_consumer@asus.com
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com