Prenosnik ASUS ZenBook Flip 15 UX563FDC-WB711R i7/16GB/SSD 1TB/GTX1050/Windows 10 PRO/15,6 4K UHD Touch/Stylus/ScreenPad 2.0 avt149816
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
ZenBook Flip 15 združuje elegantno prefinjenost in futuristični ASUS ScreenPad™ 2.0 s praktičnostjo in vsestranskostjo 360° obrnljivega zaslona z vrhunsko sliko v ločljivosti 4K UHD. Zaslon pokriva kar 100-odstotni sRGB in je potrjen za pristen prikaz barv po PANTONE® Validated Display. ScreenPad 2.0 je razvita inteligentna pametna drsna ploščica saj deluje z mnogimi aplikacijami, da vam poviša večopravilnost in nudi širok nabor ustvarjalnih možnosti. Eleganten štiristranski dizajn NanoEdge naredi ZenBook Flip 15 izjemno kompakten z neverjetnim 90% razmerjem med zaslonom in ohišjem. Procesor Intel® Core™ i7 in visokozmogljiva diskretna grafika pa vam omogočata tekočo produktivnost in vrhunsko vizualno ustvarjalnost.
Tehnične podrobnosti
| Specifikacije | https://www.asus.com/2-in-1-PCs/ASUS-ZenBook-Flip-15-UX563FD/Features/ |
| Diagonala zaslona | 39,6 cm (15,6'') |
| Diagonala zaslona dodatno | 4K UHD 3840x2160 NanoEdge, Pantone Validated display, Delta E<2, 100% sRGB, bleščeč, na DOTIK |
| Vrsta procesorja | Intel Core i7 |
| Vrsta procesorja dodatno | -10510U (1.8 - 4.9 GHz) 8MB 4 jedra/8 niti |
| Operacijski sistem | Windows 10 Pro |
| Velikost pomnilnika | 16 GB |
| SSD pogon | 1 TB |
| SSD pogon dodatno | M.2 SSD PCIEG3x4 NVME |
| Grafična kartica | nVidia GeForce GTX |
| Grafična kartica dodatno | GTX 1050 Max-Q, GDDR5 4GB |
| Tip prenosnika | 360° zaslon |
| Tip prenosnika dodatno | ZenBook Flip 15 |
| Zaslon na dotik | DA |
| Zaslon na dotik dodatno | *zaslon na dotik podpira priloženo akivno digitalno pisalo ASUS Pen (Windows Ink) |
| Priklopna postaja | NE |
| Barva | Siva |
| Barva dodatno | (Gun Grey & Hairline) |
| Mobilni prenos podatkov | NE |
| Priključki | 1x USB3.1 Type-C (Gen1) za podatke, 2x USB 3.1 Type-A, 1x HDMI 1.4, 1x stereo V/I |
| Čitalec kartic | SD |
| Tipkovnica in miška | tipkovnica: slovenska, osvetljena; miška: ScreenPad 2.0 |
| Zvočniki in kamera | zvok: Harman/Kardon, Sonic Master Technology; kamera: HD IR/RGB Combo podpira Windows Hello |
| Brezžične povezave | WiFi 6 (802.11ax) Dual band 2*2 +Bluetooth 5.0 |
| Optična enota | / |
| Baterija in napajanje | baterija: Li-ion; 3S2P, 8-cell ; 71WHrs; napajalnik: 120W AC adapter (4,5mm) |
| Varnost | TPM (Firmware TPM) |
| Mere (Š x V x G) | 356 x 19,9 x 229 mm |
| Teža | 1,9 KG (teža z vgrajeno 8-celično baterijo) |
| Ohišje | obrnljivi zaslon na dotik -360° |
| Dodatne informacije | Pametna drsna ploščica ScreenPad 2.0 -dodaten zaslon; priloženo aktivno pisalo -stylus |
| Garancija v mesecih | 24 |
| Garancija v mesecih dodatno | (baterija 12) |
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com