Več podobnih: Prenosniki - Prenosni računalniki Asus
Več podobnih: Prenosniki - Prenosni računalniki Asus
Prenosnik Asus Laptop X507UF-EJ318 i5/8GB/SSD 256GB/MX130/15,6 FHD
646,66 €
Cena brez DDV: 530,05 €
36 x 22,03 €
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
Tehnične podrobnosti
| Procesor | Intel Core i5-8250U Processor, 1.6 GHz (6M Cache, do 3.4 GHz) |
| Pomnilnik | 8 GB DDR4 (ena prosta reža) |
| Trdi disk | 256 GB M.2 SATA3 SSD |
| Optična enota | brez optične enote |
| Zaslon | 39,6 cm (15,6"), FHD 1920x1080, Anti-Glare, 200nits |
| Kamera | VGA web camera |
| Grafična kartica | NVIDIA GeForce MX130 2GB GDDR5 |
| Brezžična povezava | Wi-Fi 802.11ac (dual band) 2x2, Bluetooth 4.2 |
| Čitalec kartic | miniSD |
| Priključki | 1x HDMI 1.4, 1x USB 3.0, 2x USB 2.0, 1x Combo Slušalke/Mic. |
| Tipkovnica | Chiclet tipkovnica |
| Zvočniki | Vgrajeni zvočniki SonicMaster in mikrofon |
| Operacijski sistem | Endless OS |
| Baterija | 33WHrs, 3-celična Li-ion |
| Dimenzije | 36,5 x 26,6 x 2,19 cm (ŠxGxV) |
| Masa | 1,68 kg z baterijo |
| Barva | Siva (Starry Grey) |
| Ostalo | TPM |
| Garancija | 2 leti pick up & return mednarodne garancije z možnostjo nadgradnje (garancija baterije 1 leto) |
Proizvajalec ali pooblaščeni odgovorni zastopnik proizvajalca:
ASUS Europe
Paasheuvelweg 25 1105 Amsterdam NL
acwb_sl_consumer@asus.com
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.
Primerjava lastnosti: Prenosniki - Prenosni računalniki
Ocena
Tip procesorja
Pomnilnik
Zaslon
Tip zaslona
Kapaciteta diska
Tip diska
Vgrajen mobilni modul / LTE
Docking priključek
Ločena grafika
Operacijski sistem
Ta izdelek
Prenosni računalnik Lenovo IdeaPad 3 Slim 15 i5-12450H 8GB 512GB SSD FHD Wi-Fi 6 BT5.2
562,29 €
Intel Core i5
8 GB
39,62 cm (15,6")
1920 x 1080 (FHD)
512 GB
SSD
Ne
USB-C
Ne
Brez OS
Podoben izdelek
749,35 €
Intel Core i5
8 GB
39,62 cm (15,6")
1920 x 1080 (FHD)
256 GB
NVMe SSD
Ne
ThunderBolt 4
Ne
Windows PRO
AMD Ryzen 5
8 GB
39,62 cm (15,6")
1920 x 1080 (FHD)
256 GB
SSD
Ne
/
Ne
Windows PRO
Podoben izdelek
769,62 €
Intel Core i5
8 GB
39,62 cm (15,6")
1920 x 1080 (FHD)
256 GB
NVMe SSD
Ne
/
Ne
Brez OS
Najbolj prodajani
+ Promo koda
Brezplačna dostava
2.148,99 €
PRIPRAVLJENO V 1 URI, Savska 3a, Ljubljana
Brezplačna dostava
Priporočamo
981,21 €
Na zalogi
Brezplačna dostava
Priporočamo
1.133,72 €
Na zalogi
Brezplačna dostava
Priporočamo
699,00 €
PRIPRAVLJENO V 1 URI, Savska 3a, Ljubljana