Več podobnih: Prenosniki - Prenosni računalniki Asus
Več podobnih: Prenosniki - Prenosni računalniki Asus
Prenosnik Asus VivoBook S14 S432FA-EB008T i5/8GB/SSD 512GB/Windows 10/14 FHD/ScreenPad 2.0
859,03 €
Cena brez DDV: 704,12 €
36 x 29,1 €
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
Čas je, da pokažete svojo edinstvenost! Oddajajte pozitivne vibracije z unikatno zasnovo VivoBook S14, ki sporoča, da si v svetu utirate svojo pot. Odlikuje ga inovativni ASUS ScreenPad™ 2.0, kateri izboljša večopravilnost in spreminja način dela s prenosnikom. Natančno zasnovan tečaj ErgoLift varno drži zaslon, medtem pa tipkovnico nagne za 3,5° tako, da vsakič dobite popoln položaj za tipkanje. Skrajno lahek z 1,45 KG in vsega le 1,8cm tanek prenosnik ne bo nikoli v napoto po zahvali zaslona NanoEdge, ki zaradi moderno tankih robov zmanjša celotno ohišje prenosnika, brez kompromisov.
Tehnične podrobnosti
| Specifikacije | https://www.asus.com/Laptops/ASUS-VivoBook-S14-S432FA/Features/ |
| YouTube Video ID | -U8_ad2RhUw |
| Diagonala zaslona | 35,5 cm (14,0'') |
| Diagonala zaslona dodatno | FHD 1920x1080, Wide View 178°, NanoEdge, nebleščeč |
| Vrsta procesorja | Intel Core i5 |
| Vrsta procesorja dodatno | -8265U (1,6 - 3,9 GHz) 6MB 4 jedra/8 niti |
| Operacijski sistem | Windows 10 Home |
| Velikost pomnilnika | 8 GB |
| SSD pogon | 512 GB |
| SSD pogon dodatno | M.2 SSD PCIEG3x2 NVMe |
| HDD pogon | Brez |
| Grafična kartica | Integrirana |
| Grafična kartica dodatno | Intel UHD 620 |
| Tip prenosnika | Multimedija |
| Tip prenosnika dodatno | VivoBook S14 |
| Zaslon na dotik | NE |
| Priklopna postaja | NE |
| Barva | Srebrna |
| Barva dodatno | (Transparent Silver) |
| Mobilni prenos podatkov | NE |
| Priključki | 1x USB 3.1 Type-C, 1x USB 3.1 Type-A, 2x USB 2.0, 1x HDMI, 1x kombinirani avdio priključek |
| Čitalec kartic | Micro SD |
| Tipkovnica in miška | tipkovnica: slovenska, osvetljena, hod tipk 1,4mm |
| Tipkovnica in miška dodatno | miška: ScreenPad 2.0 |
| Zvočniki in kamera | zvok: Harman/Kardon, tehnologija ASUS SonicMaster; kamera: IR HD camera |
| Brezžične povezave | Wi-Fi 5 (802.11ac) + Bluetooth 5.0 (Dual band) 2*2 |
| Optična enota | / |
| Baterija in napajanje | baterija: 42WH, 3S1P, 3-cell Li-ion; napajalnik: 45W AC, priklop 4,0mm |
| Varnost | kamera HD IR -podpira Windows Hello; |
| Mere (Š x V x G) | 322 x 18 x 211 mm |
| Teža | 1,45 kg (skupna teža z vgrajeno 3-celično baterijo) |
| Ohišje | NanoEdge -tanek okvir okoli zaslona, ErgoLift tečaj za boljše hlajenje in optimalen naklon tipkovnice |
| Dodatne informacije | ScreenPad 2.0 -pametna drsna ploščica, ki služi tudi kot sekundarni zaslon na dotik. |
| Dodatne informacije dodatno | ScreenPad 5,65'' FHD+ (2160 x 1080) Super IPS Display, 178° Wide View |
| Garancija v mesecih | 24 |
| Garancija v mesecih dodatno | (baterija 12) |
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.
Najbolj prodajani
+ Promo koda
Brezplačna dostava
2.148,99 €
PRIPRAVLJENO V 1 URI, Savska 3a, Ljubljana
Brezplačna dostava
Priporočamo
981,21 €
Na zalogi
Brezplačna dostava
Priporočamo
1.133,72 €
Na zalogi
Brezplačna dostava
Priporočamo
699,00 €
PRIPRAVLJENO V 1 URI, Savska 3a, Ljubljana