Prenosnik Asus Vivobook 15 OLED (M1505YA-MA240W), R7-7730U/16 GB/SSD 512 GB NVMe/39,62 cm (15,6) 2,8K OLED/Win11Home (90NB10Q2-M00CF0)
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
Prenosnik Asus Vivobook 15 OLED se ponaša s 15,6-palčnim OLED-zaslonom s frekvenco osveževanja do 120 Hz in ločljivostjo 2,8K (2880 x 1620 slikovnih pik). Tako boste lahko uživali v izvrstnih kontrastih, obilju podrobnosti in zelo tekoči sliki brez trganja. Zaščita zdravja je zagotovljena s tehnologijo Asus Antimicrobial Guard Plus, zmogljivost prenosnika pa s procesorjem AMD Ryzen R7-7730U.
Vse je lažje z zmogljivim prenosnikom ASUS Vivobook 15 OLED, ki je poln uporabniku prijaznih funkcij, fizičnim ščitnikom spletne kamere in namenskimi funkcionalnimi tipkami za vklop in izklop mikrofona. Vaše zdravje je v varnih rokah s funkcijo ASUS Antimicrobial Guard Plus, ki ščiti pogosto dotikane površine. Zdaj še večja sledilna ploščica pa je še bolj prijazna do vaših prstov. Uživajte v moči prenosnika Vivobook 15 OLED!
Tehnične podrobnosti
| Specifikacije | https://www.asus.com/laptops/for-home/vivobook/asus-vivobook-15-oled-m1505/ |
| Diagonala zaslona | 39,6 cm (15,6'') |
| Diagonala zaslona dodatno | 2,8K (2880 x 1620) OLED, 16:9, HDR True Black 600, 100% DCI-P3, 120Hz, bleščeč |
| Vrsta procesorja | AMD Ryzen 7 |
| Vrsta procesorja dodatno | 7730U procesor 2,0 GHz (20M, do 4,50 GHz, 8 jeder/16 niti) |
| Operacijski sistem | Windows 11 Home |
| Velikost pomnilnika | 16 GB |
| Velikost pomnilnika dodatno | DDR4 (8GB DDR4 na os.pl +8GB DDR4 SO-DIMM) |
| SSD pogon | 512 GB |
| SSD pogon dodatno | M.2 NVMe PCIe 3.0 SSD |
| HDD pogon | Brez |
| Grafična kartica | Integrirana |
| Grafična kartica dodatno | AMD Radeon Graphics |
| Tip prenosnika | Multimedija |
| Tip prenosnika dodatno | ASUS Vivobook 15 OLED (M1505YA, AMD Ryzen 7000 series) |
| Zaslon na dotik | NE |
| Možnost priklopne postaje | NE |
| Barva | Srebrna |
| Barva dodatno | (Cool Silver) |
| Mobilni prenos podatkov | NE |
| Priključki | 1x USB 3.2 Gen1 Type-C z Power Delivery, 2x USB 3.2 Gen1, 1x USB 2.0, 1x HDMI 1.4, 1x 3,5mm avdio, |
| Čitalec kartic | / |
| Tipkovnica in miška | tipkovnica: slovenska, osvetljena, 1,35mm ugrez tipk; |
| Tipkovnica in miška dodatno | miška: precizna sledilna ploščica |
| Zvočniki in kamera | zvok: tehnologija ASUS SonicMaster, vgrajen zvočnik in Array mikrofon - Cortana; |
| Zvočniki in kamera dodatno | Kamera: 720p HD s ščitom za zasebnost |
| Brezžične povezave | Wi-Fi 6E (802.11ax) (Dual band) 1*1 + Bluetooth 5.3 |
| Optična enota | / |
| Baterija in napajanje | 50WHrs, 3S1P, 3-celična Li-ion; napajalnik: 45W AC (19V DC, 2.37A), priklop 4,5mm |
| Varnost | Trusted Platform Module (Firmware TPM), BIOS BUPP, BIOS SUP |
| Mere (Š x V x G) | 35,68 x 1,99 x 22,76 cm |
| Teža | 1,70 kg |
| Ohišje | Tanek in lahek; NanoEdge -tanek okvir okoli zaslona |
| Dodatne informacije | ASUS Antimicrobial Guard Plus; Tipkovnica ASUS ErgoSense; |
| Dodatne informacije dodatno | US MIL-STD 810H military-grade standard, |
| Garancija v mesecih | 24 |
| Garancija v mesecih dodatno | (baterija 12M) |
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com