Prenosnik Asus VivoBook S15 S532FLC-WB705T i7/8GB/SSD 512GB/MX250/Windows 10/15,6 FHD/ScreenPad 2.0/roza
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
Čas je, da pokažete svojo edinstvenost! Oddajajte pozitivne vibracije z unikatno zasnovo VivoBook S15, ki sporoča, da si v svetu utirate svojo pot. Odlikuje ga inovativni ASUS ScreenPad™ 2.0, kateri izboljša večopravilnost in spreminja način dela s prenosnikom. Natančno zasnovan tečaj ErgoLift varno drži zaslon, medtem pa tipkovnico nagne za 3° tako, da vsakič pridobite popoln položaj za tipkanje. Skrajno lahek z 1,8 KG in vsega le 1,8 cm tanek prenosnik ne bo nikoli v napoto po zahvali zaslona NanoEdge, ki zaradi moderno tankih robov zmanjša celotno ohišje prenosnika, brez kompromisov.
Tehnične podrobnosti
| Serija | VivoBook S15 |
| Procesor | Intel Core i7-10510U Processor 1.8 GHz (8M Cache, up to 4.9 GHz) |
| Pomnilnik | 8 GB DDR4 (brez proste reže) |
| Trdi disk | 512 GB M.2 NVMe SSD |
| Optična enota | Brez |
| Zaslon | 39,6 cm (15,6") FHD (1920x1080) 16:9, Anti-Glare, Wide View, 250 nits, Narrow border |
| Kamera | FHD IR/RGB web kamera |
| Grafična kartica | NVIDIA GeForce MX250 2GB GDDR5 |
| Brezžična povezava | Wi-Fi 6 (Gig+)(802.11ax), Bluetooth 5.0 (Dual band) 2x2 |
| Čitalec kartic | Micro SD |
| Priključki | 1x HDMI 1.4, 1x USB 3.1 Type-C (Gen 1), 1x USB 3.1 Type-A (Gen 1), 2x USB 2.0, 1x Headphone-in & Mic-out Combo Jack |
| Tipkovnica | Osvetljena Chiclet tipkovnica |
| Zvočniki | Vgrajeni zvočniki harman/kardon in mikrofon |
| Operacijski sistem | Windows 10 Home, 64-bit, SLO/ANG |
| Baterija | 42WHrs, 3-celična, Li-ion |
| Dimenzije | 35,7 cm x 23,0 cm x 1,80 cm |
| Masa | 1,80 kg (z baterijo) |
| Barva | Roza (Punk Pink) |
| Ostalo | ScreenPad 2.0 |
| Garancija | 2 leti Pick Up & Return mednarodne garancije z možnostjo nadgradnje (baterija 1 leto) |
Proizvajalec ali pooblaščeni odgovorni zastopnik proizvajalca:
ASUS Europe
Paasheuvelweg 25 1105 Amsterdam NL
acwb_sl_consumer@asus.com
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com