Več podobnih: Prenosniki - Prenosni računalniki Asus
Več podobnih: Prenosniki - Prenosni računalniki Asus
ASUS ROG Zephyrus G14 GA401QM-HZ241T Ryzen 7 5800HS/16GB/SSD 1TB/14''FHD IPS 144Hz/RTX 3060/W10H 90NR05S5-M06180
1.911,08 €
Cena brez DDV: 1.566,46 €
36 x 64,65 €
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
ROG Zephyrus G14 je najmočnejši 14-palčni ROG prenosni računalnik, ki prekaša konkurenco z zmogljivim procesorjem AMD Ryzen™ 7 5800HS in zmogljivo grafiko GeForce RTX™ 3060. Izrazit matrični dizajn pokrova AniMe Matrix™ je osvetljen z LED diodami in ustvarjen s preciznim CNC rezkanjem. Hitri 144Hz zaslon prikazuje zelo podrobno sliko ločljivosti FHD s tehnologijo IPS-level, 100-odstotno pokritostjo barvne lestvice sRGB in certifikatom natančnosti prikaza Pantone® Validated. Izjemeni Quad zvočniki črpajo moč iz tehnologije Dolby Atmos za izvrsten in čist zvok.
Tehnične podrobnosti
| Specifikacije | https://www.asusplus.si/si/extended-warranty |
| Diagonala zaslona | 35,5 cm (14,0'') |
| Diagonala zaslona dodatno | FHD 1920×1080, IPS-level, Pantone Validated, 170°vidni kot, 100% sRGB, Adaptive-Sync, nebleščeč, 144Hz |
| Vrsta procesorja | AMD Ryzen 7 |
| Vrsta procesorja dodatno | 5800HS procesor 2.8 GHz (16M Cache, do 4.3 GHz) 8 jedr/16 niti |
| Operacijski sistem | Windows 10 Home |
| Velikost pomnilnika | 16 GB |
| Velikost pomnilnika dodatno | (DDR4 8GB (na os.pl.) + 8GB DDR4 3200) |
| SSD pogon | 1 TB |
| SSD pogon dodatno | M.2 NVMe PCIe 3.0 SSD |
| HDD pogon | Brez |
| Grafična kartica | nVidia GeForce RTX |
| Grafična kartica dodatno | 3060 6GB GDDR6 (z ROG Boost do 1382MHz pri 60W (80W z Dynamic Boost) |
| Tip prenosnika | Gaming |
| Tip prenosnika dodatno | 2021 Zephyrus G14 GA401 |
| Zaslon na dotik | NE |
| Možnost priklopne postaje | NE |
| Barva | Bela |
| Barva dodatno | (Moonlight White AniMe Matrix version) |
| Mobilni prenos podatkov | NE |
| Priključki | 1x USB 3.2 Type-C (Gen2) z DP 1.4, napajanjem in G-Sync, 1x USB 3.2 Type-C (Gen1), 2x USB 3.2 (Gen1), |
| Priključki dodatno | 1x HDMI 2.0b, 1x 3.5mm kombinirani avdio priklop V/I |
| Čitalec kartic | / |
| Tipkovnica in miška | tipkovnica: slovenska, belo osvetljene tipke, N-Key rollover, -vklop in prijava v enem: "One Touch Login" |
| Tipkovnica in miška dodatno | miška: drsna ploščica |
| Zvočniki in kamera | zvok: Dolby Atmos tehnologija; Quad zvočni sistem: 2 x 2.5W zvočnika s tehnologijo Smart AMP, 2 x 0.7W visokotonca; |
| Zvočniki in kamera dodatno | Zvok je do 2,85x glasnejši, 1,71x več nizkih tonov, 2,82x večji dinamični razpon; Kamera: brez |
| Brezžične povezave | Intel Wi-Fi 6 with Gig+ performance (802.11ax) + Bluetooth 5.0 (Dual band)2*2 |
| Optična enota | / |
| Baterija in napajanje | baterija: 76WHrs, 4 cell Li-ion; |
| Baterija in napajanje dodatno | napajalnik: 180W AC adapter, priklop: 6,0 mm |
| Varnost | BIOS Administrator Password and User Password Protection, Kensington Lock |
| Mere (Š x V x G) | 324 x 19,9 x 222 |
| Teža | 1,7 kg |
| Ohišje | AniMe Matrix -version. Dolga avtonomija baterije; Elegantno in minimalistično zasnovano ohišje s čistimi linijami. |
| Ohišje dodatno | Tipkovnica s bližnjicami, gumb za vklop služi tudi kot čitalnik prstnega odtisa za takojšnjo prijavo v sistem |
| Dodatne informacije | Napreden hladilni sistem: 2x n-Blade ventilatorja; s tehnologijo SELF-CLEANING COOLING |
| Dodatne informacije dodatno | ; ROG Armoury Crate; podpira napajanje tudi preko USB-C priklopa (1 port) |
| Garancija v mesecih | 24 |
| Garancija v mesecih dodatno | (baterija 12) |
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.
Primerjava lastnosti: Prenosniki - Prenosni računalniki
Ocena
Področje uporabe
Vrsta prenosnika
Tip procesorja
Pomnilnik
Zaslon
Tip zaslona
Kapaciteta diska
Tip diska
Vgrajen mobilni modul / LTE
Docking priključek
Ločena grafika
Operacijski sistem
Ta izdelek
Prenosnik LENOVO LOQ 15AHP10 15,6" (39,62cm) Ryzen 7 250 16GB 1TB RTX5060 83JG004PSC
1.454,41 €
Gaming prenosniki
Standard
AMD Ryzen 7
16 GB
39,62 cm (15,6")
1920 x 1080 (FHD)
1 TB
NVMe SSD
Ne
USB-C
GeForce RTX 5060
Brez OS
Podoben izdelek
1.578,19 €
Gaming prenosniki
Standard
AMD Ryzen 7
16 GB
39,62 cm (15,6")
1920 x 1080 (FHD)
1 TB
NVMe SSD
Ne
/
GeForce RTX 5050
Windows
Gaming prenosniki
Standard
AMD Ryzen 7
16 GB
39,62 cm (15,6")
1920 x 1080 (FHD)
1 TB
NVMe SSD
Ne
/
GeForce RTX 5050
Brez OS
Podoben izdelek
1.876,01 €
Gaming prenosniki
Standard
AMD Ryzen 7
16 GB
43,94 cm (17,3")
1920 x 1080 (FHD)
1 TB
NVMe SSD
Ne
USB-C
GeForce RTX 4060
Windows
Najbolj prodajani
+ Promo koda
Brezplačna dostava
2.148,99 €
PRIPRAVLJENO V 1 URI, Savska 3a, Ljubljana
Brezplačna dostava
Priporočamo
981,21 €
Na zalogi
Brezplačna dostava
Priporočamo
1.133,72 €
Na zalogi
Brezplačna dostava
Priporočamo
699,00 €
PRIPRAVLJENO V 1 URI, Savska 3a, Ljubljana
