Več podobnih: Prenosniki - Prenosni računalniki Asus
Več podobnih: Prenosniki - Prenosni računalniki Asus
Prenosnik Asus ProArt StudioBook 17 H700GV-AV023R i7/32GB/SSD 1TB/RTX2060/Windows 10 PRO/17 FHD IPS
2.726,86 €
Cena brez DDV: 2.235,13 €
36 x 92,24 €
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
ProArt StudioBook 17 je eden najtanjših prenosnih računalnikov na svetu z grafiko NVIDIA® GeForce® RTX 2060. Osupljiv 17-inčni zaslon NanoEdge razmerja 16:10, ki se uporablja v StudioBook 17, je ključen za izjemno kompaktno ohišje, ki ni večje od standardnih 15-inčnih prenosnikov. Ob enem pa vam po zahvali dobrega hladilnega sistema ne bo zmanjkalo moči pri ustvarjanju in upodabljanju večplastnih datotek.
Tehnične podrobnosti
| Specifikacije | https://www.asus.com/Laptops/ProArt-StudioBook-17-H700GV/Features/ |
| YouTube Video ID | FGeeX4u9yLc |
| Diagonala zaslona | 43,18 cm (17,0'') |
| Diagonala zaslona dodatno | WUXGA 1920x1200 16:10, IPS, Pantone Validated display, 97% DCI-P3, nebleščeč |
| Vrsta procesorja | Intel Core i7 |
| Vrsta procesorja dodatno | -9750H (2.6 - 4.5 GHz) 12MB 6 jedr/12 niti |
| Operacijski sistem | Windows 10 Pro |
| Velikost pomnilnika | 32 GB |
| Velikost pomnilnika dodatno | DDR4 (2x16GB; Max skupaj 64GB) |
| SSD pogon | 1 TB |
| SSD pogon dodatno | M.2 SSD PCIEG3x4 NVME (1x prosta reža PCIe® Gen3 x4); |
| HDD pogon | Brez |
| Grafična kartica | nVidia GeForce RTX |
| Grafična kartica dodatno | 2060 6GB GDDR6 |
| Tip prenosnika | Delovna postaja |
| Tip prenosnika dodatno | ProArt StudioBook |
| Zaslon na dotik | NE |
| Priklopna postaja | NE |
| Barva | Siva |
| Barva dodatno | (Star Grey) |
| Mobilni prenos podatkov | NE |
| Priključki | 1x Thunderbolt 3 USB-C (do 40Gbps s podporo za DisplayPort 1.4), 3x USB 3.1 Gen2, 1x HDMI 2.0, 1x avdio priključek |
| Čitalec kartic | 1 x SD 4.0 / UHS-II Card reader (312MB/s) |
| Tipkovnica in miška | tipkovnica: slovenska, osvetljena, 1,4mm hod tipk; |
| Tipkovnica in miška dodatno | miška: NumberPad -Drsna ploščica z dodatno funkcijo numerične tipkovnice |
| Zvočniki in kamera | zvok: ASUS Sonic Master Premium, |
| Zvočniki in kamera dodatno | Kamera: HD |
| Brezžične povezave | Wi-Fi 6 (Dual-band 2x2 ) |
| Brezžične povezave dodatno | Bluetooth 5.0 |
| Optična enota | / |
| Baterija in napajanje | baterija: 57WHrs, 3S1P, 3-cell Li-ion; napajalnik: 230W AC adapter, priklop 6,0mm |
| Varnost | 1x čitalnik prstnih odtisov |
| Mere (Š x V x G) | 382 x 19,9 x 286 mm |
| Teža | 2,39 KG |
| Ohišje | Trpežno ohišje s certifikatom vzdržljivosti MIL-STD 810G |
| Dodatne informacije | Zaslon formata 16:10; natančnost prikaza barv Delta <1,5; |
| Garancija v mesecih | 24 |
| Garancija v mesecih dodatno | (baterija 12) |
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.
Primerjava lastnosti: Prenosniki - Prenosni računalniki
Ocena
Tip procesorja
Pomnilnik
Zaslon
Tip zaslona
Kapaciteta diska
Tip diska
Vgrajen mobilni modul / LTE
Docking priključek
Operacijski sistem
Ta izdelek
Prenosnik MSI Katana 17 HX B14WFK-227 i7-14650HX,43,6 cm (17,3"), 1920 x 1080 FHD 144Hz, 16GB DDR5, 1TB SSD, RTX 5060, DE, Windows 11)
1.904,18 €
Intel Core i7
16 GB
43,94 cm (17,3")
1920 x 1080 (FHD)
1 TB
SSD
Ne
/
Windows
Podoben izdelek
1.789,56 €
Intel Core i7
16 GB
43,94 cm (17,3")
1920 x 1080 (FHD)
1 TB
SSD
Ne
/
Windows
Podoben izdelek
2.059,81 €
Intel Core i7
16 GB
43,94 cm (17,3")
1920 x 1080 (FHD)
1 TB
SSD
Ne
/
Windows
Intel Core i7
32 GB
43,94 cm (17,3")
1920 x 1080 (FHD)
1 TB
NVMe SSD
Ne
/
Windows
Najbolj prodajani
+ Promo koda
Brezplačna dostava
2.148,99 €
PRIPRAVLJENO V 1 URI, Savska 3a, Ljubljana
Brezplačna dostava
Priporočamo
981,21 €
Na zalogi
Brezplačna dostava
Priporočamo
1.133,72 €
Na zalogi
Brezplačna dostava
Priporočamo
699,00 €
PRIPRAVLJENO V 1 URI, Savska 3a, Ljubljana