Več podobnih: Prenosniki - Prenosni računalniki Asus
Več podobnih: Prenosniki - Prenosni računalniki Asus
Prenosnik ASUS ROG Strix G17 G712LW-EV047 i7-10875H/32GB/SSD 1TB/RTX 2070/17,3 FHD IPS 144Hz
1.986,95 €
Cena brez DDV: 1.628,65 €
36 x 67,21 €
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
Tehnične podrobnosti
| Serija | ROG Strix G17 |
| Procesor | Intel Core i7-10875H Processor 2.3 GHz (16M Cache, up to 5.1 GHz) |
| Osnovna plošča | Mobile Intel HM470 Express Chipsets |
| Pomnilnik | 32 GB DDR4 3200MHz (brez proste reže) |
| Trdi disk | 1 TB M.2 PCIe NVMe SSD |
| Optična enota | Brez |
| Zaslon | 43,9 cm (17,3") FHD (1920x1080) IPS, Anti-Glare, WideView, 300 nits, 144 Hz, 100% sRGB |
| Kamera | Brez (opcijsko) |
| Grafična kartica | NVIDIA GeForce RTX 2070 8GB GDDR6 |
| Mrežne povezave | 10/100/1000 Mbps |
| Brezžična povezava | Wi-Fi 6 (Gig+)(802.11ax) Dual band 2x2, Bluetooth 5.1 |
| Priključki | 1x HDMI 2.0b, 1x USB 3.2 Type-C Gen2 (DP 1.4a podpora), 3x USB 3.2 Type-A Gen1, 1x 3,5 mm combo Slušalke/Mikrofon, 1x RJ45 LAN |
| Tipkovnica | Osvetljena RGB Chiclet Tipkovnica (4-Zone RGB) |
| Zvočniki | Stereo zvočniki Smart Amp, vgrajen mikrofon |
| Operacijski sistem | Brez OS |
| Baterija | 66WHrs, 4-cell Li-ion |
| Dimenzije | 39,9 x 29,3 x 2,20/2,65 cm |
| Masa | 2,85 kg (z baterijo) |
| Barva | Črna (Original Black) |
| Ostalo | Aura Sync |
| Garancija | 2 leti Pick Up & Return mednarodne garancije z možnostjo nadgradnje (baterija 1 leto) |
Proizvajalec ali pooblaščeni odgovorni zastopnik proizvajalca:
ASUS Europe
Paasheuvelweg 25 1105 Amsterdam NL
acwb_sl_consumer@asus.com
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.
Primerjava lastnosti: Prenosniki - Prenosni računalniki
Ocena
Področje uporabe
Ta izdelek
Prenosni računalnik Lenovo LOQ 15 i7-13650HX 16GB 512GB SSD RTX 5050 FHD
1.320,70 €
Gaming prenosniki
Gaming prenosniki
Podoben izdelek
4.779,67 €
Gaming prenosniki
Podoben izdelek
4.298,96 €
Gaming prenosniki
Najbolj prodajani
+ Promo koda
Brezplačna dostava
2.148,99 €
PRIPRAVLJENO V 1 URI, Savska 3a, Ljubljana
Brezplačna dostava
Priporočamo
981,21 €
Na zalogi
Brezplačna dostava
Priporočamo
1.133,72 €
Na zalogi
Brezplačna dostava
Priporočamo
699,00 €
PRIPRAVLJENO V 1 URI, Savska 3a, Ljubljana