Acer Aspire Go Spin 14 AGSP14-31PT-36R6 prenosni računalnik, ki se lahko spremeni v 35,56 cm (14")
star_rate star_rate star_rate star_rate star_rate
5,00 (5 ocen)
Več podobnih: Prenosniki - Prenosni računalniki Acer
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
nakup tudi brez registracije
Nižajmo ogljični odtis z združevanjem pošiljk.
Jamstvo in storitve
Šifra izdelka: 9821303640
S točkami zvestobe do popustov: 74 točk.
Acer Aspire Go Spin 14 AGSP14-31PT-36R6 – vsestranski prenosnik s funkcijo tablice
Pripravljen za AI funkcije Primerno za delo in šolo Zaslon na dotik in rotacija
  • Lahko preklaplja med prenosnikom in tablico
  • Omogoča lokalno izvajanje AI opravil brez dodatne obremenitve sistema
  • Udobno rokovanje zaradi 14-palčnega zaslona na dotik
  • Primeren za videoklice, zapiske in vsebino na poti
  • Dolgoročna uporabnost zaradi AI pripravljene zasnove
oblikovanje
Ime barve: Čisto srebrno
Vrsta izdelka: Hibridni (2-v-1)
Barva izdelka: Srebrna
Oblika: Zložljiva
Funkcija: Podpora za pisalo
Zaslon
Diagonala zaslona: 35,6 cm (14")
Ločljivost zaslona: 1920 x 1200 slikovnih pik
Funkcija: Zaslon na dotik
Vrsta HD-ja: WUXGA
Tehnologija dotika: Večdotik
Vrsta plošče: IPS
Tehnologija prikaza tržnega imena: ComfyView
Značilnost: LED osvetlitev ozadja
Izvorno razmerje stranic: 16:10
Diagonala zaslona (cm): 35,6 cm
Največja hitrost osveževanja: 60 Hz
procesor
Proizvajalec procesorja: Intel
Družina procesorjev: Intel Core 3
Procesor: N355
Število procesorskih jeder: 8
Število procesorskih niti: 8
Frekvenca procesorja: 3,9 GHz
Taktna frekvenca procesorja: 1,9 GHz
Predpomnilnik procesorja: 6 MB
Vrsta predpomnilnika procesorja: Pametni predpomnilnik
Osnovna poraba energije procesorja: 15 W
spomin
Zmogljivost shranjevanja: 16 GB
Vrsta notranjega pomnilnika: LPDDR5-SDRAM
Največji RAM: 16 GB
Medij za shranjevanje
Skupna zmogljivost shranjevanja: 512 GB
Medij za shranjevanje: SSD
Skupna kapaciteta SSD-ja: 512 GB
Število nameščenih SSD-jev: 1
Zmogljivost SSD diska: 512 GB
Vmesnik SSD-ja: PCI Express
Funkcija: NVMe
grafika
Ločen model grafične kartice: Ni na voljo
Značilnost: Vgrajen grafični adapter
Proizvajalec integrirane grafične kartice: Intel
Družina vgrajenih grafičnih adapterjev: Intel® UHD Graphics
Vgrajena grafična kartica: Intel® UHD Graphics
Zvok
Število vgrajenih zvočnikov: 2
Značilnost: Vgrajen mikrofon
kamera
Značilnost: Sprednja kamera
Vrsta sprednje kamere HD: HD
omrežje
Najvišji standard WLAN: Wi-Fi 6 (802.11ax)
Funkcija: Bluetooth
Različica Bluetootha: 5.2
Povezave in vmesniki
USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Število vrat tipa A: 2
USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Število vrat tipa C: 2
Število HDMI vhodov: 1
Različica HDMI: 2.1
Značilnost: Kombinirani priključek za slušalke/mikrofon
Storitve
Funkcija: Glasovno upravljanje
Tipkovnica
Vhodna naprava: Sledilna ploščica
Razporeditev tipkovnice: QWERTZ
Jezik tipkovnice: nemščina
programska oprema
Arhitektura operacijskega sistema: 64-bitna
Nameščen operacijski sistem: Windows 11 Home
Baterija/akumulator
Tehnologija baterije: Litij-ionska (Li-ion)
Število baterijskih celic: 3
Kapaciteta baterije: 53 Wh
Čas delovanja baterije/akumulatorja: 14,5 ur
energija
Napajalna moč: 65 W
Značilnost: Polnilna vrata USB tipa C
Varnost
Značilnost: Reža za kabelsko ključavnico
Vrsta reže za kabelsko ključavnico: Kensington
Teža in dimenzije
Širina: 319,8 mm
Globina: 227,9 mm
Višina: 22,3 mm
Teža: 1,54 kg
Podatki o embalaži
Širina embalaže: 457 mm
Globina embalaže: 288 mm
Višina embalaže: 65 mm
Teža paketa: 2,31 kg
Obseg dobave
Značilnost: Napajalnik za izmenični tok
Priloženi kabli: AC
Druge funkcije
Garancijska doba: 2 leti
Sposoben vsake naloge
Odziven zaslon na dotik
Preprosta povezljivost
Uživajte v brezhibni povezljivosti z dvema vhodoma USB Type-C in HDMI 2.1. Izkusite neprekinjen, ultra hiter internet prek Wi-Fi 6 in brez težav povežite naprave prek Bluetooth 5.2.
Odkrijte več potenciala z rešitvami umetne inteligence podjetja Acer
Boljše za okolje
Besedilo je strojno prevedeno.
Enaa povzetek
Vir priporočila: Enaa vodiči in izkušnje ekipe.
Pogled uporabnika
Zakaj kupiti na Enaa
Odgovori na pogosta vprašanja
Za kakšne vrste uporabe je najbolj primeren Acer Aspire Go Spin 14?
Ali je prenosnik primeren za zahtevne igre ali napredno obdelavo videa?
Kaj pomeni, da je prenosnik 'pripravljen za AI'?
Ali lahko uporabljam zaslon tudi kot tablico?
Kje lahko najdem več informacij o izbiri prenosnika glede na svojo uporabo?
Opis posodobljen: april 2026
Podobne akcije
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
5,00 na podlagi 5 ocen
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.