Več podobnih: Prenosniki - Prenosni računalniki Acer
Več podobnih: Prenosniki - Prenosni računalniki Acer
Prenosnik Acer Aspire 3 A315-42-R42E Ryzen 3/8GB/SSD 256GB/Windows 10/15,6 FHD
495,77 €
Cena brez DDV: 406,37 €
36 x 17,01 €
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
Video predstavitev:
Acer-jeva serija Aspire 3 na našem tržišču ni nič novega. Odlikuje jo kvalitetna zasnova, odlične karakteristike za ponujeno ceno in zadostno število priključkov za vsakodnevno uporabo tega prenosnika. Model A315-42-R42E pa je poseben še zaradi nečesa - dolgo pričakovani Ryzen procesorji 3. generacije. Ti obljubljajo visoko zmogljivost že v vstopnih razredih, a za več kot dostopno ceno. Vgrajene grafične kartice generacije Radeon Vega so kartice, katerih zmogljivost zadošča poganjanje tudi manj zahtevnih iger ali bolj zahtevne na prilagojenih nastavitvah kvalitete prikaza. Prednameščeni Windows 10 bo računalnik naredil uporaben že ob prvem zagonu, saj ga vklopite, naredite osnovne nastavitve in računalnik že uporabljate.
Tehnične podrobnosti
| Serija | Aspire 3 |
| Procesor | AMD Ryzen™ 3 3200U 2C/4T (2.6GHz up to 3.5GHz, 1MB L2/4MB L3 cache) |
| Pomnilnik | 8GB DDR4 (brez proste reže) |
| Trdi disk | 256GB M.2 NVMe SSD, prosta 2.5" reža (brez nosilca) |
| Optična enota | Brez |
| Zaslon | 15,6" (39,6cm) Full HD LED (1920 x 1080, 16:9), Acer ComfyView™, nesvetleč |
| Kamera | Acer webcam |
| Grafična kartica | AMD Radeon™ Vega 3 |
| Brezžična povezava | WiFi 5 (802.11ac), Bluetooth 4.0 |
| Vmesniki | 1x HDMI, 1x RJ45 (GigabitLAN), 1x USB 3.1, 2x USB 2.0, 3.5mm Audio combo |
| Čitalec kartic | Brez |
| Tipkovnica | Slovenska, z numeričnim delom |
| Miška | Precision Touchpad |
| Zvočniki | Stereo zvočniki |
| Operacijski sistem | Windows 10 Home, 64-bit, SLO/ANG |
| Baterija | 2-celična Li-Ion, 3220mAh, 37Wh, do 8 ur avtonomije |
| Dimenzije | 363 x 248 x 20 mm (Š x G x V) |
| Masa | 1,9 kg |
| Barva | Obsidian Black |
| Garancija | 2 leti za potrošnike, 1 leto za podjetja (baterija: 6 mesecev), možnost podaljšanja na 3 leta |
Proizvajalec ali pooblaščeni odgovorni zastopnik proizvajalca:
Acer Italy S.r.l.
Viale delle Industrie 1/A 20044 Arese (MI) Milano IT
eu.compliance@acer.com
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.
Primerjava lastnosti: Prenosniki - Prenosni računalniki
Ocena
Tip procesorja
Pomnilnik
Zaslon
Tip zaslona
Kapaciteta diska
Tip diska
Vgrajen mobilni modul / LTE
Docking priključek
Ločena grafika
Operacijski sistem
Ta izdelek
Prenosnik Lenovo IdeaPad 3 Slim 15 R3 8/512 FHD NOS
430,25 €
AMD Ryzen 3
8 GB
39,62 cm (15,6")
1920 x 1080 (FHD)
512 GB
SSD
Ne
/
Radeon 610M
Brez OS
AMD Ryzen 5
8 GB
39,62 cm (15,6")
1920 x 1080 (FHD)
256 GB
SSD
Ne
/
Ne
Windows PRO
Podoben izdelek
402,03 €
Intel Celeron
8 GB
39,62 cm (15,6")
1920 x 1080 (FHD)
256 GB
SSD
Ne
/
Ne
Windows
Najbolj prodajani
+ Promo koda
Brezplačna dostava
2.148,99 €
PRIPRAVLJENO V 1 URI, Savska 3a, Ljubljana
Brezplačna dostava
Priporočamo
981,21 €
Na zalogi
Brezplačna dostava
Priporočamo
1.133,72 €
Na zalogi
Brezplačna dostava
Priporočamo
699,00 €
PRIPRAVLJENO V 1 URI, Savska 3a, Ljubljana