star_rate star_rate star_rate star_rate star_half
4,80 (5 ocen)
Več podobnih: Prenosne polnilne postaje Extralink
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
arrow_forwardPOIŠČI PODOBNE
Šifra izdelka: 1945905090330059
S točkami zvestobe do popustov: 51 točk.
Konstantno napajanje, kadar koli ga potrebujete
EXTRALINK EPS-S1000S 1021 WH POSTAJA
Prenosna 1000 Wh elektrarna
Lastnosti elektrarne Extralink EPS-S1000S
  • Dve vtičnici 230V AC
  • Velika zmogljivost 1021 Wh
  • Dva USB priključka
  • Ena vrata USB Type C Power Delivery 100 W
  • DC izhod 12V 10A
  • Digitalni zaslon
  • Priročen ročaj za prenašanje
  • Združljivo s solarno ploščo (naprodaj posebej)
Velika zmogljivost in impresivna vzdržljivost
Z visoko močjo in zmogljivostjo 1021 Wh ima Extralink EPS-S1000S 2 vtičnici za izmenični tok, eno vtičnico za enosmerni tok, 2 vhoda USB in 1 vhod USB tipa C PD 100 W. Napajal bo vaš pohodniški hladilnik, TV, mini hladilnik, električni žar, ventilator in številne druge zunanje in notranje potrebe.
Širi se z neskončno sončno energijo
Neslišno, zmogljivo in varno
TEST ➤ Napajalna postaja Extralink EPS-S1000S 250V-1200W
Kapaciteta baterije 1021 Wh
Količina AC vtičnic 2
Kapaciteta baterije 46000
Kapaciteta baterije (Wat-ure) 1021
Baterijska tehnologija Litij-ion (Li-Ion)
Bluetooth ja
Vgrajen zaslon ja
Vir polnjenja DC
Podprte aplikacije za nadzor ja
Globina 178
Vrsta zaslona LED
Hitro polnjenje ja
Višina 230
Material ohišja Akrilonitril butadien stiren (ABS), plastika
Število istočasno povezanih naprav (maks.) 6
Barva izdelka Črna, oranžna
Skupna izhodna moč 1000
Izhodna vrata USB A 2
Izhodna moč USB Type-A 18
Izhodna moč USB Type-C 100
Število vrat USB Type-C 1
Utež 9.3
Premer 340
Besedilo je strojno prevedeno.
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
4,80 na podlagi 5 ocen
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.