Indukcijsko kuhališče Gorenje ICE2000SP, 2000 W, črno
Hiter kredit do 84 obrokov
za naročila nad 100,00 €
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
Indukcijsko kuhališče Gorenje ICE2000SP je odlična izbira, če razmišljate o nakupu prenosne indukcijske kuhalne plošče. Kuhališče je lahko in kompaktno, zato ga boste lahko uporabljali praktično kjer koli:
- dimenzije prenosne indukcijske plošče so 29 cm × 4,5 cm × 36,5 cm;
- na voljo je ena indukcijska ogrevalna površina z močjo do 2000 W in premerom 20 cm;
- enojno prenosno indukcijsko kuhališče Gorenje ICE2000SP tehta 2,3 kg.
Plošča omogoča prilagajanje temperature, in sicer s pomočjo upravljanja na dotik (drsni upravljalnik). Temperaturo boste lahko prilagajali v območju 60–240 stopinj Celzija. Na voljo pa vam bo tudi časovnik, ki omogoča nastavitev časa kuhanja (do 180 min).
Za varno kuhanje med drugim poskrbita:
- samodejni izklop enojne indukcijske kuhalne plošče po odstranitvi posode;
- možnost varnostnega zaklepa (otroška zaščita).
S pomočjo uporabniku prijaznega zaslona lahko izberete temperaturo med 60, 80, 120, 150, 180, 200, 220 in 240°C. Čas kuhanja lahko nastavite do 180 minut. Po izteku prednastavljenega časa, se bo kuhalna plošča izklopila in na to opozorila z zvočnim signalom.
Z inovativnim drsnim upravljalcem lahko moč gretja ali temperaturo nastavite za vsako kuhalno cono. Prav tako lahko za posamezno cono kuhanja nastavite tudi časovnik.
Skrbno oblikovana prenosna indukcijska plošča ima elegantno zaobljene linije in je zelo tanka. Namestimo jo lahko kamorkoli - v kuhinjo ali sobo, prav pa pride tudi na kampiranju in piknikih.
Varnostni zaklep je najenostavnejši ukrep, ki preprečuje, da bi otrok spremenil katero od nastavitev. Otroci še nikoli niso bili varnejši. Kuhalna cona se avtomatsko izklopi, ko posodo odstraniš s plošče.
Tehnične podrobnosti
| Barva aparata | Črna |
| Način upravljanja | Upravljanje na dotik |
| Timer | Timer kuhališča |
| Pozicija/Moč/Premer | 1 indukcijska ogrevalna površina na sredini: Ø 20 cm, 2 kW |
| Mere (Š×V×G) | 29 × 4.5 × 36.5 cm |
| Mere embaliranega izdelka (Š×V×G) | 33.8 × 8.5 × 38.8 cm |
| Neto teža | 2.3 kg |
| Bruto teža | 2.8 kg |
| Priključna moč | 2,000 W |
| Šifra | 566815 |
| EAN koda | 3838942132209 |
Navodila za Indukcijsko kuhališče Gorenje ICE2000SP, 2000 W, črno
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com