Indukcijsko kuhališče Gorenje ICE2000SP, 2000 W, črno
star_rate star_rate star_rate star_rate star_half
4,67 (6 ocen)
Več podobnih: Prenosne kuhalne plošče Gorenje
Kupujete več?
Hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
arrow_forwardPOIŠČI PODOBNE
Jamstvo in storitve
Šifra izdelka: go566815
S točkami zvestobe do popustov: 6 točk.
  • dimenzije prenosne indukcijske plošče so 29 cm × 4,5 cm × 36,5 cm;
  • na voljo je ena indukcijska ogrevalna površina z močjo do 2000 W in premerom 20 cm;
  • enojno prenosno indukcijsko kuhališče Gorenje ICE2000SP tehta 2,3 kg
Za varno kuhanje med drugim poskrbita:
  • samodejni izklop enojne indukcijske kuhalne plošče po odstranitvi posode;
  • možnost varnostnega zaklepa (otroška zaščita)
S pomočjo uporabniku prijaznega zaslona lahko izberete temperaturo med 60, 80, 120, 150, 180, 200, 220 in 240°C. Čas kuhanja lahko nastavite do 180 minut. Po izteku prednastavljenega časa, se bo kuhalna plošča izklopila in na to opozorila z zvočnim signalom.
Tehnične podrobnosti
Barva aparata Črna
Način upravljanja Upravljanje na dotik
Timer Timer kuhališča
Pozicija/Moč/Premer 1 indukcijska ogrevalna površina na sredini: Ø 20 cm, 2 kW
Mere (Š×V×G) 29 × 4.5 × 36.5 cm
Mere embaliranega izdelka (Š×V×G) 33.8 × 8.5 × 38.8 cm
Neto teža 2.3 kg
Bruto teža 2.8 kg
Priključna moč 2,000 W
Šifra 566815
EAN koda 3838942132209
Navodila za Indukcijsko kuhališče Gorenje ICE2000SP, 2000 W, črno
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
4,67 na podlagi 6 ocen
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.