Prenosna klimatska naprava Vivax ACP-12PT35AEH
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
Reagirajte takoj in izkoristite vse prednosti prenosne klimatske naprave!
Izjemno zmogljiva
Ponaša se z možnostjo hlajenja 3,5 kW in ogrevanja 2,9 kW. Odlikuje jo vgrajeni časovnik, ki omogoča vklop ali izklop naprave znotraj 24-urnega obdobja.
V trenutku pripravljena za uporabo
Učinkovito, a varčno delovanje
AEF serija bo ohladila ali ogrela vaš prostor v zelo kratkem času z zelo majhno porabo energije, ker je v A energijskem razredu pri hlajenju in A+ energijskem razredu pri ogrevanju, medtem, ko je ne uporabljate, pa troši samo 0,5 W energije v stanju pripravljenosti. Zahvaljujoč kompaktnosti vam ne bo zavzela preveč prostora in je idelna za manjše prostore.
- energijski razred – gretje: A+
- Energijski razred – hlajenje: A
- Hladilna moč: 3500 W
- Poraba električne energije pri hlajenju: 1350 W
- Grelna moč: 2900 W
- Poraba električne energije pri gretju: 1130 W