Prenosna klimatska naprava Gorenje KAM26 THP
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
Prenosna klimatska naprava Gorenje KAM26 THP se lahko uporablja za hlajenje in ogrevanje prostorov, poskrbi pa tudi za razvlaževanje:
- pri hlajenju se uvršča v energijski razred A, temperaturno območje delovanja pri hlajenju je 21–35 stopinj Celzija;
- pri ogrevanju se prenosna klimatska naprava Gorenje KAM26 THP uvršča v energijski razred A+, učinkovito ogrevanje je zagotovljeno v temperaturnem območju 7–20 stopinj Celzija.
Hladilna moč znaša 2,6 kW, grelna moč pa 2,4 kW.
Prenosna klimatska naprava Gorenje KAM26 THP omogoča dva načina upravljanja, in sicer:
- neposredno upravljanje prek gumbov na klimatski napravi in
- upravljanje z daljinskim upravljalnikom, ki ga lahko uporabljate kot sobni termostat.
Obenem je na voljo 24-urni časovnik, ki olajša nadzor nad delovanjem prenosne klimatske naprave.
Prenosna klimatska naprava Gorenje KAM26 THP je posebno primerna za prostore, velike 8–14 m2. Zagotovljena je hitrost pretoka zraka 290–350 m3/h.
Možnost vklopa in izklopa klimatske naprave z gumbom, brez daljinskega upravljalnika.
Tehnične podrobnosti
| Vrsta enote | Prenosna |
| Način vgradnje | prenosna |
| Daljinski upravljalnik | Da |
| Temperaturno območje delovanja v režimu ogrevanja (°C) | 7~20 |
| Temperaturno območje delovanja v režimu hlajenja (°C) | 21~35 |
| Temperature setting range (°C) | 16-30 |
| Kompaktni design | Kompaktni design |
| Ročni vklop / izklop | Ročni vklop / izklop |
| Način delovanja | Klasičen |
| Hladilni plin | Plin R290 |
| Pomnjenje položaja lopute izpiha zraka | Pomnjenje položaja lopute izpiha zraka |
| EER | 2.6 |
| Razred energijske učinkovitosti - hlajenje | A |
| Razred energijske učinkovitosti - gretje | A+ |
| Stopnje hitrosti zunanjega ventilatorja | 2 |
| Stopnje hitrosti notranjega ventilatorja | 3 |
| Hladilna moč (Btu/h) | 9000 |
| Grelna moč (Btu/h) | 9000 |
| Daljinski upravljalnik kot sobni termostat | Daljinski upravljalnik kot sobni termostat |
| Zatemnitev zaslona | Zatemnitev zaslona |
| Samodiagnosticiranje | Samodiagnosticiranje |
| Avtomatsko delovanje notranjega ventilatorja | Avtomatsko delovanje notranjega ventilatorja |
| Nazivna obremenitev za ogrevanje (Pdesignh)- povprečna sezona ogrevanja | 2.5 kW |
| Kapaciteta razvlaževanja | 1 L/h |
| Avtomatsko delovanje | Avtomatsko delovanje |
| Avtomatski ponovni zagon | Avtomatski ponovni zagon |
| Turbo delovanje | Turbo delovanje |
| Hlajenje | Hlajenje |
| Gretje | Gretje |
| Razvlaževanje | Razvlaževanje |
| Ventilacija | Ventilacija |
| 24-urni časovnik | 24-urni časovnik |
| Minimalna zvočna moč | 63 dB |
| Grelna moč | 2,400 W |
| Frekvenca | 50 Hz |
| Hladilna moč | 2,600 W |
| Polnitev plina | 0.17 kg |
| Poraba el. energije pri gretju | 1,000 W |
| Poraba el. energije pri hlajenju | 1,000 W |
| Pretok zraka min. | 290 m³ |
| Pretok zraka | 350 m³ |
| Nazivni tok pri hlajenju | 4.3 A |
| Nazivni tok pri ogrevanju | 3.8 A |
| Razmerje SEER - hlajenje | 3,1 |
| COP | 2.8 |
| Zvočni tlak - min. | 50 dB(A)2x10-5Pa |
| Zvočni tlak - max. | 52 dB(A)2x10-5Pa |
| Mere (Š×V×G) | 43 × 69 × 32.5 cm |
| Mere embaliranega izdelka (Š×V×G) | 48 × 88 × 38 cm |
| Neto teža | 26 kg |
| Bruto teža | 30 kg |
| Poraba v stanju mirovanja | 1 W |
| Nazivni tok varovalke | 3.15 A |
| Šifra | 733889 |
| EAN koda | 3838782304255 |
Navodila za Prenosna klimatska naprava Gorenje KAM26 THP
Proizvajalec ali pooblaščeni odgovorni zastopnik proizvajalca:
GORENJE GOSPODINJSKI APARATI D.O.O. Partizanska 12, SI-3320 Velenje, Slovenija
marko.jevsenak@gorenje.com
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com