Brennenstuhl 1506706 časovna stikalna ura za vtičnico digitalno tedenski program IP44 program on/off, nastavitev poletnega/zimskega časa, funkcija naključje
Hiter kredit do 84 obrokov
za naročila nad 100,00 €
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
Digitalno tedensko časovno stikalo podjetja Brennenstuhl v antracitu navdušuje s kakovostjo in varnostjo na vseh področjih.
- LCD zaslon za dneve v tednu, ure v 12- in 24-urnem formatu, minute in sekunde ter za način delovanja - 10 programov za vklop / izklop z nastavitvijo dneva, ure in minut - Za zunanjo uporabo - Praktična struktura ohišja. V primeru kombinacij stikalnih vtičnic stikalo za luč ni pokrito z ohišjem časovnika - Delujoči programi se lahko prekinejo - Shranjevanje podatkov v primeru izpada električne energije - Vključno z baterijo NiMH - Vtičnica s povečano zaščito stikov - Nazivna napetost: 230 V - Nazivni tok: 16 A.
Besedilo je strojno prevedeno.
Posebnosti:
Digitalni časovnik z LCD zaslonom, naključnim preklapljanjem za čas dopusta in povečano zaščito stikov, preizkušen po GS
Značilnosti:
LCD-zaslon
Dostava:
Digitalno tedensko časovno stikalo@NiMH akumulatorska baterija@Navodila za uporabo
Tehnične podrobnosti
| Barva proizvajalca | antracitna |
| Delovna napetost | 230 V/AC |
| Mera, globina | 95 mm |
| Mera, višina | 195 mm |
| Mera, širina | 75 mm |
| Mesto uporabe | na prostem, v notranjosti |
| Najkrajši preklopni čas | 1 min |
| Preklapljanje na poletni/zimski čas | Ročno |
| Preklopni cikel | tedenski program |
| Preklopni tok maks. | 16 A |
| Uporaba (avtomatizacija doma) | svetlobna in nadzorna naprava |
| Vrsta stikalne ure | digitalno |
| Vrsta zaščite | IP44 |
| Značilnosti preklopnih ur | program on/off, nastavitev poletnega/zimskega časa, funkcija naključje |
| Število preklopnih programov | 10 |
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com