Prostostoječi pralno sušilni stroj Candy CSW 485D
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
Prostostoječi pralno sušilni stroj Candy CSW 485D
Pralno sušilni stroj Candy CSW 485D, z zmogljivostjo pranja 8 kg ter zmogljivostjo sušenja 5 kg. Deluje v energijskem razredu A.
Smart Touch z NFC povezavo
Candy vam predstavlja novi pametni pralno sušilni stroj, ki se ponaša s pametno aplikacijo SMART TOUCH z NFC povezavo. To je prvi osebni asistent, ki poskrbi za vas, vaše perilo in vaš stroj.
Preprosto naložite aplikacijo Candy simply-Fi App in pridržite svoj pametni telefon ob aparatu in že so vam na voljo številne nove možnosti na področju pranja perila, kar omogoča, da izberete najustreznejši način pranja za vaše potrebe.
.png)
Hitri programi
V današnjem neizprosnem tempu življenja, nam hitra izbira ponuja olajšanje. Candy je mislil tudi na to in tako ponuja kar tri hitre programe - ultra hitri program v samo 14 minutah pri 30 ºC opere 1,5 kg perila. V kolikor imate malce več časa, uporabite 30 minutni ali 44 minutni program. Pri vseh treh hitrih programih priporočamo, da odmerite le 30 % običajne količine detergenta.
Popolna prilagodljivost
Napredna tehnologija Fuzzy Logic - prve 4 minute pranja stroj tehta dejansko količino perila v bobnu. Na osnovi tega podatka določi točen čas pranja ter tako prilagodi čas do konca programa.

Stopnja umazanosti perila
Zakaj bi izgubljali čas in po nepotrebnem trošili preveč vode in energije za pranje perila? Novi prikazovalnik omogoča, da z eno potezo vnesete stopnjo umazanosti perila in prilagodite trajanje pranja ter porabo energije in vode.
Lastnosti:
- Zmogljivost pranja: 8 kg
- Zmogljivost sušenja: 5 kg
- Opere in posuši: 5+5 min
- Ožemanje: 1.400
- Večfunkcijski zaslon: Upravljanje na dotik
- Zamik pričetka delovanja: 0 - 24 ur
- Kg Detector
- Nastavitev obratov ožemanja
- Nastavitev stopnje umazanosti
- Nastavitev temperature
- Barva: Bela
Programi:
- Št. programov: 165
- Dodatni programi preko povezave NFC: 40+
- Predpranje
- Dodatna izpiranja
- Nastavitev programa sušenja
- Hitri 14 min program
- Hitri 30 min program
- Hitri 59 min program
- Hitri 44 min program
- Pranje volne
- Higienično pranje
- Baby program
- Občutljivo perilo
- Program EcoMix 20 C
Garancija: 2 leti
Tehnične podrobnosti
| Prostostoječi | da |
| Vgradni | - |
| Polnjenje zgoraj | - |
| Polnjenje spredaj | da |
| Tiho delovanje-Inverter motor | - |
| Zmogljivost pranja | 8 kg |
| Zmogljivost sušenja | 5 kg |
| Opere in posuši | 5+5 min |
| Ožemanje | 1.400 |
| Večfunkcijski LCD zaslon | ne |
| Večfunkcijski 3D zaslon | ne |
| LED status | ne |
| Večfunkcijski zaslon | Upravljanje na dotik |
| Zamik pričetka delovanja | 0 - 24 ur |
| Mix Power System | ne |
| Kg Detector | da |
| Aquaplus | ne |
| Nastavitev obratov ožemanja | da |
| Intenzivno pranje | ne |
| Nastavitev stopnje umazanosti | da |
| Nastavitev temperature | da |
| Lahko likanje | - |
| Hladno pranje | ne |
| Predpranje | da |
| Dodatna izpiranja | da |
| Higienični program 60 °C | ne |
| Nastavitev programa sušenja | da |
| Ročno pranje | ne |
| Pulzno pranje - nežno pranje | ne |
| Posebni program - Jeans | ne |
| Hitri 14 min program | da |
| Hitri 30 min program | da |
| Hitri 59 min program | da |
| Hitri 44 min program | da |
| Pranje volne | da |
| Perfect 20 CM&W | ne |
| Intenzivni program 40°C | ne |
| Zmogljivost plus 60°C | ne |
| Hitri 32 min program | ne |
| Hitri 59 min program pranje in sušenje | - |
| Higienično pranje | da |
| Baby program | da |
| Občutljivo perilo | da |
| Program EcoMix 20 C | da |
| Energijski razred | A |
| Razred učinkovitosti pranja | A |
| Razred učinkovitosti ožemanja | A |
| Letna poraba vode | 0 |
| Letna poraba el. energije | 240 |
| Prostornina bobna | 0 |
| Poraba vode za pranje, ožemanje in sušenje | 23.000 l |
| Poraba el. energije - pranje in sušenje | 0 |
| Glasnost med ožemanjem | 0 |
| Glasnost med pranjem | 0 |
| Barva | Bela |
| Barva aparata | bela |
| Barva izdelka | - |
| Širina vrat | 35 cm |
| Višina | 85 cm |
| Širina | 60 cm |
| Globina | 54 cm |
| Preostanek vlage | 44 % |
| Poraba energije za pranje in sušenje pri polni obremenitvi | 1,2 kWh |
| Trajane standardnega prg. bombaž 60 C pri polni polnitiv | 180 min |
| Poraba energije za pranje, ožemanje in sušenje za celoten cikel | 5,44 kWh |
| Poraba energije za pranje in ožemanje samo za cikel pranj | 1,20 kWh |
| Glasnost - pranje | 61 dB(A) |
| Glasnost - ožemanje | 79 dB(A) |
| Glasnost - sušenje | 60 dB(A) |
| Poraba vode samo za pranje in ožemanje | 12000 l |
| Smart Touch | da |
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com