Pralno-sušilni stroj Samsung WD5500K (WD80K5A10OW/LE)
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
WD5500K Pralno-sušilni stroj z AddWash tehnologijo, 8 kg/4,5 kg
Enostavno dodajanje perila med pranjem
Ste pozabili na srajco? AddWash pralni stroji omogočajo hitro in enostavno dodajanje perila, ko pranje že poteka. Prav tako enostavno je dodajanje ročno opranega perila, ki ga želite le sprati ali ožeti.*
* Vrata za dodajanje perila je mogoče odpreti kadar koli med pranjem, če je temperatura v bobnu nižja od 50 °C.
Nesporna moč mehurčkov
Ecobubble™ tehnologija prinaša učinkovito pranje tudi pri nižjih temperaturah.* Detergent se pretvori v mehurčke, zato hitreje prodre v tkanino in lažje odstrani umazanijo ter hkrati varuje blago in prihrani energijo.**
* Preizkušeno skladno s standardom IEC 60456-2010, 4 kg perila, hladno pranje Super eko (WF80F5E5U4W) v primerjavi s pranjem bombaža pri 40 °C brez ecobubble™ tehnologije (WF0702WKU). Posamezni rezultati se lahko razlikujejo. ** Na osnovi poročila o laboratorijskem preizkusu delovanja v podjetju Springboard Engineering na trakovih EMPA; primerjava med običajno raztopino detergenta in tehnologijo mehurčkov brez mehanskega delovanja.
Čiščenje oblačil z zrakom
Air Wash tehnologija odstrani neprijeten vonj in očisti oblačila, zato vedno sveže dišijo. Neprijeten vonj in bakterije se odstranijo zgolj z uporabo vročega zraka, brez uporabe vode, detergentov in drugih kemikalij.
Intenzivno odstranjevanje madežev
Bubble Soak tehnologija pomaga odstraniti najrazličnejše trdovratne madeže. Oblačila se temeljito namakajo v mehurčkih, kar madeže zrahlja in jih učinkovito odstrani.*
* Preizkušeno skladno s 5. izdajo standarda IEC 60456, 8 kg perila, pranje z Bubble Soak tehnologijo (WF80F5E5U4) v primerjavi s pranjem bombaža pri 40/60 °C, sintetične tkanine pri 60 °C in jeansa pri 40 °C brez Bubble Soak tehnologije(WF0702WKU). ** Karikirana ilustracija.
Pametno in dolgotrajno delovanje
Motor z digitalnim inverterjem prinaša vrhunsko energetsko učinkovitost ter kar najtišje in dolgotrajno delovanje. Porabi manj energije kot univerzalni motorji in zagotavlja izvrstno vzdržljivost.*
* Na splošno se hrup zaradi drugačne vrste motorja zmanjša 5 dBA pri pranju in 3 dBA pri ožemanju. Podatki temeljijo na primerjavi oznak energijskega razreda ERP pralnega stroja F500 8 kg 1400 vrtljajev na minuto †(WF80F5E5P4W) za motor z digitalnim inverterjem ter pralnega stroja Vistula 8 kg, 1400 vrtljajev na minuto (WF1804WPC) za univerzalni motor.
Izjemno lepa zunanjost
Vrata s kristalnim sijajem v prosojno beli ali oceansko modri barvi zagotavljajo vrhunski estetski užitek.
Pranje občutljivih tkanin
Edinstveno oblikovan boben z robovi v obliki diamanta je izjemno nežen z oblačili. Majhne luknje za odtekanje vode prav tako pomagajo zaščititi blago, saj se oblačila vanje ne zatikajo.
Tehnične podrobnosti
| Specifikacije | https://images.samsung.com/is/content/samsung/p5/common/energylabel/common-energylabel-wd80k5a10ow-le-energylabel.pdf |
| Namestitev | Prostostoječi |
| Zmogljivost pranja | 8 kg |
| Zmogljivost sušenja | 4,5 kg |
| Energijski razred | A |
| Največja hitrost ožemanja | 1400 |
| Globina do 50 cm | Ne |
| Učinek pranja | A |
| Učinek ožemanja | A |
| Inverter motor | Da - 10 letna garancija na digitalni inverterski motor |
| Glasnost v db(A) | Pranje/ Ožemanje/ Sušenje - 54 db/ 73db/ 59db |
| Zamik vklopa | do 24 ur |
| Varovalo za otroke | Otroška zaščita |
| Tehnologija pranja | AddWash, AirWash, Bubble Soak, ecobubble |
| Posebni programi | ekološko čiščenje bobna, super ekološko pranje, dezinfekcija, dnevno perilo, hitri program |
| Upravljanje na daljavo | Ne |
| Mere (Š x V x G) | 60 x 85 x 60 cm |
| Teža | 72 kg |
| Dodatne informacije | keramični grelec |
| Garancija v mesecih | 24 m |
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com