Pralno sušilni stroj Candy BWD 596PH3/1-S
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
Pralno sušilni stroj Candy BWD 596PH3/1-S
Pralno sušilni stroj BWD 596PH3/1-S ima inverter motor, ki ima daljšo življenjsko dobo in nov način upravljanja – Smart Ring. Zmogljivost pranja je 9 kg, sušenja pa 6 kg. Uvršča se v energijski razred A.
Edinstven zaslon Smart ring
Pozabite na gumbe. Candy omogoča, da programe pranja in priljubljene možnosti poiščete v svojem jeziku in to z dotikom prsta. Pralni stroj ima zaslon na dotik, po katerem boste zlahka drseli, velike črke in ikone pa uporabo in berljivost še olajšajo. Edinstveni zaslon Smart Ring omogoča, da združite osem programov, ki jih najpogosteje uporabljate, s štirimi najuporabnejšimi možnostmi in tako dobite širok razpon rešitev.

Prihranite čas – Zoom
S funkcijo Zoom lahko Bianca v manj kot eni uri doseže najboljše rezultate pranja vseh vrst tkanin pri vsakem programu.
.png)
Nastavitev stopnje umazanosti perila
Stroj ima tudi možnost nastavitve stopnje umazanosti perila, kar pri manj umazanemu perilu pomeni krajše pranje, s tem pa tudi prihranek pri energiji. S pomočjo te možnosti lahko izbirate med tremi intenzivnostmi pranja glede na to kakšno perilo perete.
Popolna prilagodljivost
Napredna tehnologija KG detektor, v prvih minutah pranja stehta dejansko količino perila v bobnu. Na osnovi tega podatka določi točen čas pranja ter tako prilagodi čas do konca programa. Porabil bo le toliko vode in energije kolikor perila boste dali vanj.

Pametno upravljanje - aplikacija Smart-FI
Candy vam predstavlja Smart-Fi. To je prvi osebni asistent, ki poskrbi za vas, vaše perilo in vaš pralno sušilni stroj. Nov način dodatnega upravljanja stroja s katerim izrabite prednosti, ki jih prinaša pametna aplikacija:
- Glasovni asistent – vodnik za pomoč pri izbiri idealnega programa z le tremi glasovnimi vnosi (vrsta tkanine, količina, stopnja umazanosti);
- Programi – nalaganje in izvajanje novih programov;
- Programi po meri s katerim še posebej poskrbite za vašo izbrano perilo;
- Pametna skrb – pametno preverjanje in samočistilni programi ter vodnik za odpravljanje težav;
- Moja statistika – statistika pranja in nasveti za učinkovitejšo uporabo vašega stroja.
Programi:
- Lahko likanje
- Predpranje
- Dodatna izpiranja
- Parni program
- Hitri 59 min program
- Pranje volne
- Hitri 59 min program pranje in sušenje
- Higienično pranje
- Občutljivo perilo
Lastnosti:
- Prostostoječi
- Polnjenje spredaj
- Tiho delovanje-Inverter motor
- Zmogljivost pranja: 9 kg
- Zmogljivost sušenja: 6 kg
- Opere in posuši: 6+6 min
- Ožemanje: 1.500 rpm
- Večfunkcijski zaslon
- Zamik pričetka delovanja: 0 - 24 ur
- Nastavitev obratov ožemanja
- Nastavitev stopnje umazanosti
- Nastavitev temperature
- Nastavitev programa sušenja
- Barva: Bela
- Smart Touch
- Smart Ring upravljanje
- Antioverflow
- Mix Power Jet
- WI-FI povezava
Dimenzije:
- Širina vrat: 35 cm
- Višina: 85 cm
- Širina: 60 cm
- Globina: 60 cm
Garancija: 2 leti
Tehnične podrobnosti
| Prostostoječi | - |
| Vgradni | - |
| Polnjenje zgoraj | - |
| Polnjenje spredaj | - |
| Tiho delovanje-Inverter motor | Da |
| Zmogljivost pranja | 9 kg |
| Zmogljivost sušenja | 6 kg |
| Opere in posuši | 6+6 min |
| Ožemanje | 1.500 |
| Večfunkcijski LCD zaslon | ne |
| Večfunkcijski 3D zaslon | ne |
| LED status | ne |
| Večfunkcijski zaslon | - |
| Zamik pričetka delovanja | 0 - 24 ur |
| Mix Power System | ne |
| Kg Detector | da |
| Aquaplus | ne |
| Nastavitev obratov ožemanja | da |
| Intenzivno pranje | ne |
| Nastavitev stopnje umazanosti | da |
| Nastavitev temperature | da |
| Lahko likanje | - |
| Hladno pranje | ne |
| Predpranje | da |
| Dodatna izpiranja | da |
| Higienični program 60 °C | ne |
| Nastavitev programa sušenja | da |
| Ročno pranje | ne |
| Pulzno pranje - nežno pranje | ne |
| Posebni program - Jeans | ne |
| Hitri 14 min program | ne |
| Hitri 30 min program | ne |
| Hitri 59 min program | da |
| Hitri 44 min program | ne |
| Pranje volne | da |
| Perfect 20 CM&W | ne |
| Intenzivni program 40°C | ne |
| Zmogljivost plus 60°C | ne |
| Hitri 32 min program | ne |
| Hitri 59 min program pranje in sušenje | - |
| Higienično pranje | da |
| Baby program | ne |
| Občutljivo perilo | da |
| Program EcoMix 20 C | ne |
| Energijski razred | - |
| Razred učinkovitosti pranja | A |
| Razred učinkovitosti ožemanja | A |
| Letna poraba vode | 0 |
| Letna poraba el. energije | 240 |
| Prostornina bobna | 0 |
| Poraba vode za pranje, ožemanje in sušenje | 26.000 l |
| Poraba el. energije - pranje in sušenje | 0 |
| Glasnost med ožemanjem | 0 |
| Glasnost med pranjem | 0 |
| Barva | Bela |
| Barva aparata | - |
| Barva izdelka | - |
| Širina vrat | 35 cm |
| Višina | 85 cm |
| Širina | 60 cm |
| Globina | 60 cm |
| Preostanek vlage | 44 % |
| Poraba energije za pranje in sušenje pri polni obremenitvi | 6,12 kWh |
| Trajane standardnega prg. bombaž 60 C pri polni polnitiv | 210 min |
| Poraba energije za pranje, ožemanje in sušenje za celoten cikel | 1,17 kWh |
| Poraba energije za pranje in ožemanje samo za cikel pranj | 6,12 kWh |
| Glasnost - pranje | 51 dB(A) |
| Glasnost - ožemanje | 79 dB(A) |
| Glasnost - sušenje | 61 dB(A) |
| Poraba vode samo za pranje in ožemanje | 13600 l |
| Smart Touch | da |
| Smart Ring upravljanje | da |
| Antioverflow | da |
| Mix Power Jet | da |
| Parni program | da |
| WI-FI povezava | da |
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com