Pralno-sušilni stroj Gorenje WD2PA964ADW, Wi-Fi, 9 kg, 1400 obratov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.

Uživajte v odličnih prihrankih pri stroških in okolju prijaznih rešitvah, z izjemnim 30-odstotnim* zmanjšanjem porabe energije, kar presega industrijski standard za razred A - zaradi česar je to pametnejša in bolj trajnostna izbira za okolju prijazne rešitve.
*Na podlagi internega testiranja so veljavni modeli z izboljšanimi parametri pranja do 30 % učinkovitejši, kot je zahtevano za doseganje mejne vrednosti razreda energijske učinkovitosti A v skladu z Uredbo (EU) št. 2019/2014.
Funkcija AirDry preprečuje nastanek neprijetnih vonjav v pralnem stroju, tako da popolnoma posuši predal za detergent, boben in tesnilo na vratih. Vaš pralni stroj bo tako vedno povsem čist in higiensko neoporečen brez dodatnega truda.
Ta tih, a zelo učinkovit motor je zasnovan tako, da zagotavlja dolgo življenjsko dobo vašega pralnega stroja in z vsakim ciklom varčuje z energijo. Pri pralnih in pralno-sušilnih strojih Gorenje vam ob spletni registraciji na gorenje.si v roku 30 dni od nakupa kjerkoli v Sloveniji omogočimo tudi 10 let jamstva na inverter motor.
Poenostavite svoje življenje in si zagotovite vse možnosti za nadzor in spremljanje pralno-sušilnega stroja prek aplikacije v mobilni napravi. Daljinski nadzor, mobilna obvestila in sistem za beleženje napak so funkcionalnosti, ki vam bodo pomagale, da boste vsa opravila lažje in hitreje opravili ne glede na to, kje se nahajate.
Velik LED zaslon bo vedno na tekočem z vašimi nastavitvami in izbirami, kot so program pranja ali sušenja, temperatura, vrtljaji ožemanja, trajanje cikla. Hkrati omogoča enostavno prilagajanje programov pranja in sušenja s priročno nadzorno ploščo na dotik.
Elegantna dvojna steklena vrata zagotavljajo večjo varnost in zmanjšujejo raven hrupa.
Pranje s pralnim praškom pri nižjih temperaturah lahko privede do idealnih pogojev za razvoj bakterij, ki pa lahko povzročijo neprijeten vonj perila. Program Čiščenje bobna bo odpravil vse bakterije v notranjosti stroja in zagotovil, da bo vaše perilo vedno sveže dišalo.
Zaščitite svojo družino pred alergijami z intenzivno močjo pare. Učinkovito odstrani alergene, kot so pršice in prhljaj hišnih ljubljenčkov, brez poškodb oblačil.
Ta edinstveni program pralno-sušilnih strojev Gorenje pri sušenju ustvari zadostno količino pare za osvežitev oblačil, ki vam olajša likanje in prihrani dragoceni čas.
Nova tehnologija nege bombažnega in mešanega perila s pomočjo pare SteamTech v veliki meri olajša likanje ali pa le-to sploh ni več potrebno. Perilo je zrahljano in praktično brez gub, kar je še posebej praktično pri programu sušenja srajc in bluz.
Sistem PowerJet zagotavlja odlične zmogljivosti pranja v krajšem časovnem obdobju. Ker se voda v boben brizga pod visokim pritiskom, se detergent hitreje raztopi in se madeži odstranijo učinkoviteje. Da bo vaše perilo bolj čisto in bolj koži prijazno.
Manj umazano perilo je mogoče enostavno osvežiti v 15 minutah pri temperaturi 30 °C. Tako je naslednji stajling oblačil vedno pripravljen.
Med pranjem samo pritisnite “Start/Pause” in dodajte oblačila. Brez čakanja, bolj priročno za vas in brez skrbi za pozabljene kose oblačil.
Uživajte v čistejšem in varnejšem okolju, s posebnim materialom gumijastega tesnila, ki se naravno bori proti bakterijam in preprečuje rast škodljivih mikroorganizmov. Zaradi tega ni potrebno pogosto ročno čiščenje, da bo vaše perilo brez težav ostalo sveže in higienično.
Tehnične podrobnosti
| Razred energijske učinkovitosti pranja | A |
| Razred energijske učinkovitosti sušenja | D |
| Razred učinkovitosti ožemanja | B |
| Razred hrupa ožemanja | A |
| Linija | G600 |
| Motor | Inverter PowerDrive motor |
| Število obratov centrifuge 1/1, 1/2, 1/4 | 1400 / 1400 / 1400 |
| Polnitev pranje | 9 kg |
| Polnitev sušenje | 1-6 kg |
| Polnjenje | spredaj |
| Tip bobna | RainDrop boben |
| Prostornina bobna | 60 l |
| Kot odpiranja vrat | 140 ° |
| Wi-Fi upravljanje | Integrirano |
| ConnectLife | ConnectLife |
| Vrsta prikazovalnika | LED prikazovalnik |
| Hladno pranje | Gumb |
| Nastavitev konca DelayEnd | Nastavitev konca DelayEnd |
| Število programov | 16 programov |
| Osnovni programi | Bombaž, Sintetika, Volna, Vsakodnevno pranje, Samočistilni program |
| Posebni programi | QuickWash 15` / Wash&Dry / Power 49' |
| Programi | Parni program osveževanje SteamRefresh, ExtraHygiene, Bombaž, Sintetika |
| Izbira predpranja | Izbira predpranja |
| Nastavitev temperature | Nastavitev temperature |
| Sistem proti mečkanju AntiCrease | Sistem proti mečkanju AntiCrease |
| Skrajšanje programa | Skrajšanje programa |
| Dodatno izpiranje | Dodatno izpiranje |
| Polovično polnjenje | Polovično polnjenje |
| Para | Para |
| Funkcija s paro | Funkcija s paro |
| SteamTech | SteamTech |
| Dodajanje perila | Dodajanje perila |
| Črpalka STOP | Črpalka STOP |
| Prijazen zvočni signal SoftSound | Prijazen zvočni signal SoftSound |
| Vrsta grelca | Varčni električni grelec |
| Aqua JetWash | Aqua JetWash |
| Zaščita pred prelitjem | Zaščita pred prelitjem |
| Otroška zaščita | Otroška zaščita |
| Poraba vode na cikel za program Eco 40–60 °C | 40 l |
| Poraba vode (pranje+sušenje) | 89 l |
| Poraba električne energije na 100 ciklov (pranje + sušenje) | 307 kWh |
| Nivo hrupa ožemanja | 72 dB |
| Poraba električne energije na 100 ciklov (pranje) | 34 kWh |
| Poraba električne energije na cikel za program Eco 40–60 °C | 3,07 kWh |
| Trajanje programa (pranje+sušenje) | 479 min |
| Trajanje Eco programa | 228 min |
| Mere (Š×V×G) | 59,5 × 84,5 × 55 cm |
| Mere embaliranega izdelka (Š×V×G) | 65 × 88 × 61 cm |
| Neto teža | 65 kg |
| Bruto teža | 68 kg |
| Priključna moč | 1.600 W |
| Nazivni tok varovalke | 10 A |
| Šifra | 20013206 |
| EAN koda | 3838782818240 |
Navodila za Pralno-sušilni stroj Gorenje WD2PA964ADW, Wi-Fi, 9 kg, 1400 obratov
Proizvajalec ali pooblaščeni odgovorni zastopnik proizvajalca:
GORENJE GOSPODINJSKI APARATI D.O.O.
Partizanska cesta 12 3320 SI
info@gorenje.com
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com