Več podobnih: Tiskalniki Partner
Več podobnih: Tiskalniki Partner
Tiskalnik PARTNER RP-330 RP330-B SERIJSKI+USB
179,04 €
Cena brez DDV: 146,75 €
12 x 17,6 €
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
Tehnične podrobnosti
| Specifikacije | https://partner-tech.eu/portfolio-items/rp-330-receipt-printe/ |
| Tehnologija tiskanja | Termični |
| Tip tiskalnika | Namizni |
| Povezljivost | USB |
| Povezljivost dodatno | +serijski |
| Hitrost tiskanja | 200 mm/s |
| Ločljivost tiskanja | 180 dpi |
| Širina medija | 80 mm |
| Samodejni rezalnik | ne |
| Barva tiskalnika | črna |
| Mere (Š x V x G) | 198x152x151 |
| Teža | 1,7 kg |
| Dodatne informacije | / |
| Garancija v mesecih | 36 |
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.
Najbolj prodajani
80,37 €
Predvidoma 1 do 2 dni
Brezplačna dostava