Več podobnih: Tiskalniki Brez znamke
Več podobnih: Tiskalniki Brez znamke
Tiskalnik CITIZEN CT-S310II CTS310IIBK
221,82 €
Cena brez DDV: 181,82 €
12 x 21,48 €
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
Tehnične podrobnosti
| Tehnologija tiskanja | Termični |
| Tip tiskalnika | Namizni |
| Povezljivost | USB |
| Povezljivost dodatno | +RS232 |
| Hitrost tiskanja | 160 mm/s |
| Ločljivost tiskanja | 203 dpi |
| Širina medija | do 80 mm |
| Samodejni rezalnik | da |
| Barva tiskalnika | črna |
| Mere (Š x V x G) | 140x139x195 mm |
| Teža | 2,3 kg |
| Dodatne informacije | / |
| Garancija v mesecih | 24 |
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.
Najbolj prodajani
80,37 €
Predvidoma 1 do 2 dni
Brezplačna dostava