🥇 #1 izbira kupcev
Več podobnih: Pomivalna korita in armature Foster
Več podobnih: Pomivalna korita in armature Foster
Pomivalno korito Foster 1144 001 S1000
112,57 €
Cena brez DDV: 92,27 €
12 x 11,57 €
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
Material: Plemenito jeklo
Oznaka materiala: Način vgradnje: Vsadna
Širina omarice: 45 cm
Velikost korita: 440x500 mm
Izrez: 420x480 mm
Globina: 170 mm
Oblika: Enojno
Izvedba: Enojna
Oprema: -
-:Izvrtina za armaturo, desno
-:Izlivni ventil 3,5” s prelivom
-:Pritrdilni komplet
-:Sifon
Garancija: 2 leti
Izdelano: V Italiji
Tehnične podrobnosti
| Material | Plemenito jeklo |
| Način vgradnje | Vsadna |
| Širina omarice | 45 cm |
| Velikost korita | 440x500 mm |
| Izrez | 420x480 mm |
| Globina | 170 mm |
| Oblika | Enojno |
| Izvedba | Enojna |
| Oprema | - |
| - | Sifon |
| Garancija | 2 leti |
| Izdelano | V Italiji |
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.