Pokončni sesalnik Samsung Jet 75 Easy
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
Pokončni sesalnik Samsung Jet 75 Easy omogoča izjemno hitro in temeljito čiščenje, saj ga odlikuje digitalni inverter, ki zagotavlja izjemno sesalno moč (do 200 W). Odlični rezultati so zagotovljeni na vseh tipih talnih površin. Poleg tega je poskrbljeno za učinkovit zajem prašnih delcev in drugih alergenov (5-plastna filtracija HEPA).
Sesalnik deluje brezžično. Za to je zaslužna odstranljiva polnilna baterija, ki lahko z enim polnjenjem zdrži kar do 60 min. Stanje baterije boste lahko spremljali na praktičnem digitalnem zaslonu, ki bo prikazoval tudi podatek o moči in druge koristne informacije. Posoda za prah je zelo velika (800 ml), zato ne bo potrebno nenehno praznjenje.
Napredna zmogljivost in lahka zasnova
Omogoča vam enostavno čiščenje različnih vrst tal. Digitalni invertni motor z do 200 W sesalne moči zagotavlja zmogljivo in učinkovito sesanje. Aerodinamična oblika zračnega sistema optimizira pretok zraka in dovaja izjemnih 550 W vhodne moči, večciklonska filtracija zraka pa ujame prašne delce. Ciklonska šoba s 27 odprtinami za dovod zraka učinkovito zmanjšuje izgubo moči sesanja. Kljub zmogljivosti ta sesalnik ohranja visoko raven energetske učinkovitosti.
Zmogljiva in odstranljiva baterija
Zmogljiva polnilna Litij-ionska baterija (3000 mAh) omogoča do 60 minut neprekinjenega sesanja. Polnilna postaja omogoča enostavno namestitev in polnjenje sesalnika. Zahvaljujoč samostoječi in ozki obliki ga lahko med polnjenjem postavite kamorkoli. Vgrajen digitalni zaslon prikazuje delovanje sesalnika, stanje baterije, raven moči in vrsto nameščene krtače. Opozori vas na morebitne blokade krtače in druge težave ter olajšuje vzdrževanje naprave.
Pralna posoda za prah in mehka krtača
Posoda za prah (0,8 l) ter večciklonski sistem sta popolnoma pralna in enostavna za vzdrževanje. Omogočata vzdrževanje visoke ravni higiene.
Lahka zasnova sesalnika omogoča preprost nadzor nad njegovim gibanjem in zmanjšuje obremenitev zapestja. Dolžino teleskopske cevi lahko nastavite na 4 različne stopnje za optimalno udobje med sesanjem.
Mehka krtača iz antistatičnih srebrnih niti pobere prašne delce s trdih tal in iz rež. Odstranite jo s preprostim klikom na gumb.
Obseg dobave
- Samsung Jet 75 Easy sesalnik
- Mehka krtača
- 1 x kombinirani nastavek
- 1 x raztegljivi nastavek za reže
- 1 x prilagodljivi nastavek
Tehnične podrobnosti
| Barva | sivo-vijolična |
| Prostornina posode za prah | 0,8 l |
| Poraba energije | maks. 550 W |
| Nivo hrupa | 86 dBA |
| Moč sesanja | 200 W |
| Čas delovanja | do 60 min |
| Napajanje | Li-ion baterija |
| Filter | HEPA (5-plastni) |
| Predmotorni filter | da |
| Izpušni filter | HEPA filtracija |
| Zaslon | LED |
| Teža | 2,7 kg |
| Dimenzije (VxŠxD) | 1130 × 250 × 215 mm |
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com