Poganjalec Kettler Sprint Air Princeska 12
Hiter kredit do 84 obrokov
za naročila nad 100,00 €
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
Je pravi hit na slovenskem in evropskem trgu. Poganjalec Kettler Sprint Air Princeska je posebej primeren za otroke pred pričetkom učenja vožnje kolesa.
Otroku nastavite sedež tako, da lahko s poganjalcem hodi. Zaradi občutka varnosti, ker so otroku tla vedno dosegljiva, bo njegova hoja vedno hitrejša in sčasoma bo prešla v tek. Prav tako bo vedno več časa noge dvigal v zrak in s tem dosegel hitrejše gibanje ter tako utrjeval ravnotežje.
Po dobrem obvladovanju poganjalca bo njegova samostojna vožnja s kolesom prava malenkost.
Podatki:
- jekleni okvir
- kroglični ležaji
- dodatno varnost nudijo ročaji, zavora in zaščita krmila
- nogica za postavljanje poganjalca
- blatniki
- enostavna sestava
Primerno za otroke od 2 leta naprej do 5 let.
Opozorilo! Pri uporabi je potrebno nositi zaščitno opremo (čelado, ščitnike, rokavice).
- Izdelek je igrača in ni namenjen uporabi v javnem prometu ker ni prirejen za javni promet.
- Opozorilo! Izdelka naj ne uporabljajo otroci, mlajši od 24 mesecev, ker izdelek vsebuje majhne delce in lahko pride do zadušitve
Deklarirana nosilnost : 50 kg.
Tehnične podrobnosti
| Proizvajalec | Kettler |
| Garancija | 2 leti |
| Material | Kovina, Plastika |
| Primerno za starost od | 2. leta naprej |
| Dolžina koraka | --- |
| Število koles | 2 |
| Nastavljiva višina sedeža | Da, od 35 - 43 cm |
| Deklarirana nosilnost | 50 kg |
| Dimenzije izdelka (d/š/v) | 94x42x57 cm |
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com