Poganjalec Kettler Spirit Air 12.5'' RACING
Hiter kredit do 84 obrokov
za naročila nad 100,00 €
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
Poganjalec je pravi hit na slovenskem in evropskem trgu. Kettlerjev model Sprit Air 12.5'' je posebej primeren za otroke pred pričetkom učenja vožnje kolesa.
Otroku nastavite sedež tako, da lahko s poganjalcem hodi. Zaradi občutka varnosti, ker so otroku tla vedno dosegljiva, bo njegova hoja vedno hitrejša in sčasoma bo prešla v tek. Prav tako bo vedno več časa noge dvigal v zrak in s tem dosegel hitrejše gibanje ter tako utrjeval ravnotežje.
Po dobrem obvladovanju poganjalca bo njegova samostojna vožnja s kolesom prava malenkost.
Vozilo ima tačko za parkiranje ter ročno zavoro na zadnje kolo.
- Inovativen okvir, primeren za začetnike
- ergonomsko oblikovan sedež, ki so ga oblikovali fizioterapevti
- jeklene cevi okvirja
- 12,5” pnevmatike polnjene z zrakom
- ergonomski sedež nastavljiv po višini od 34-43 cm
- vozilo ima tačko za parkiranje ter ročno zavoro na zadnje kolo
- teža poganjalca: 5.50 kg
Primerno za otroke od 2 leta naprej do 5 let.
Opozorilo! Pri uporabi je potrebno nositi zaščitno opremo (čelado, ščitnike, rokavice).
- Izdelek je igrača in ni namenjen uporabi v javnem prometu ker ni prirejen za javni promet.
- Opozorilo! Izdelka naj ne uporabljajo otroci, mlajši od 24 mesecev, ker izdelek vsebuje majhne delce in lahko pride do zadušitve
Deklarirana nosilnost : 50 kg.
Tehnične podrobnosti
| Proizvajalec | Kettler |
| Garancija | 2 leti |
| Material | Kovina, Plastika |
| Primerno za starost od | 2. leta naprej |
| Dolžina koraka | - |
| Število koles | 2 |
| Nastavljiva višina sedeža | Da, od 34 do 43 cm |
| Deklarirana nosilnost | 50 kg |
| Dimenzije izdelka (d/š/v) | 94 x 57 x 43 cm |
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com