Poganjalec Kettler Speedy 10 ROCKET
Hiter kredit do 84 obrokov
za naročila nad 100,00 €
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
Poganjalec Kettler Speedy 10'' ROCKET je nov model poganjalca. Izdelek je posebej primeren za otroke pred pričetkom učenja vožnje dvokolesa.
Otroku nastavite sedež tako, da lahko s poganjalcem hodi. Zaradi občutka varnosti, ker so otroku tla vedno dosegljiva, bo njegova hoja vedno hitrejša in sčasoma bo prešla v tek. Prav tako bo vedno več časa noge dvigal v zrak in s tem dosegel hitrejše gibanje ter tako utrjeval ravnotežje.
Po dobrem obvladovanju Speedy-a bo njegova samostojna vožnja s kolesom prava malenkost.
- Jeklene cevi okvirjam, barva je zaščitena proti manjšim praskam
- 10” pnevmatika
- obračanje krmila je omejeno
- Sedež nastavljiv po višini od 33-43 cm
- Pnevmatike iz gumirane plastike
- teža poganjalca: 3.30 kg
- Dimenzije (š,v,d) 79 x 52 x 43 cm
Primerno za otroke od 2 leta naprej do 5 let.
Opozorilo! Pri uporabi je potrebno nositi zaščitno opremo (čelado, ščitnike, rokavice).
- Izdelek je igrača in ni namenjen uporabi v javnem prometu ker ni prirejen za javni promet.
- Opozorilo! Izdelka naj ne uporabljajo otroci, mlajši od 24 mesecev, ker izdelek vsebuje majhne delce in lahko pride do zadušitve
Deklarirana nosilnost : 50 kg.
Tehnične podrobnosti
| Proizvajalec | Kettler |
| Garancija | 2 leti |
| Material | Kovina, Plastika |
| Primerno za starost od | 2. leta naprej |
| Dolžina koraka | - |
| Število koles | 2 |
| Nastavljiva višina sedeža | Da, od 33 do 43 cm |
| Deklarirana nosilnost | 50 kg |
| Dimenzije izdelka (d/š/v) | 79 x 52 x 43 cm |
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com