Poganjalec Kettler Speedy 10" ogenj
Hiter kredit do 84 obrokov
za naročila nad 100,00 €
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
Poganjalec Kettler Speedy 10'' ogenj je novost pri Kettler-ju. Izdelek je posebej primeren za otroke pred pričetkom učenja vožnje dvokolesa.
Otroku nastavite sedež tako, da lahko s poganjalcem hodi. Zaradi občutka varnosti, ker so otroku tla vedno dosegljiva, bo njegova hoja vedno hitrejša in sčasoma bo prešla v tek. Prav tako bo vedno več casa noge dvigal v zrak in s tem dosegel hitrejše gibanje ter tako utrjeval ravnotežje.
Po dobrem obvladovanju Speedy-a bo njegova samostojna vožnja s kolesom prava malenkost.
- Jeklene cevi okvirja
- 10” pnevmatika
- Sedež nastavljiv po višini od 31-41 cm
- Pnevmatike iz gumirane plastike
- Teža poganjalca 3,6 kg
- Dimenzije (š,v,d) 79 x 52 x 43 cm
Primerno za otroke od 2 leta naprej do 5 let.
Opozorilo! Pri uporabi je potrebno nositi zaščitno opremo (čelado, ščitnike, rokavice).
- Izdelek je igrača in ni namenjen uporabi v javnem prometu ker ni prirejen za javni promet.
- Opozorilo! Izdelka naj ne uporabljajo otroci, mlajši od 24 mesecev, ker izdelek vsebuje majhne delce in lahko pride do zadušitve
Deklarirana nosilnost : 50 kg.
Tehnične podrobnosti
| Proizvajalec | Kettler |
| Garancija | 2 leti |
| Material | Kovina, Plastika |
| Primerno za starost od | 2. leta naprej |
| Dolžina koraka | - |
| Število koles | 2 |
| Nastavljiva višina sedeža | Da, od 32 do 41 cm |
| Deklarirana nosilnost | 50 kg |
| Dimenzije izdelka (d/š/v) | 79 x 52 x 43 cm |
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com