Toocki polnilni kabel CC, 1m, PD 60W (siv) 22133720
Hiter kredit do 84 obrokov
za naročila nad 100,00 €
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
Toocki polnilni kabel CC, 1m, PD 60W (siv)
Iščete še hitrejše polnjenje svojih naprav? S kablom Toocki USB-C na USB-C je to mogoče! Ta izdelek zagotavlja do 60 W moči in podpira standarde, kot je PD, kar vam omogoča izjemno učinkovitost. Je zelo vzdržljiv in ima majhen vgrajen zaslon. Poleg tega omogoča hitrost prenosa datotek do 480 Mbps.

Hitro polnjenje
Primanjkuje časa? Ni problema – kabel Toocki vam omogoča hitro polnjenje telefona ali drugih naprav. To je dosegljivo zaradi izhodne moči do 60 W in podpore standardu PD. Izdelek je tudi nazaj združljiv s PD 30W. Z vgrajenim zaslonom lahko preverite moč polnjenja v realnem času. Poleg tega inteligentni čip samodejno prilagaja jakost toka, da zaščiti baterije povezanih naprav pred poškodbami.

Hiter prenos datotek
Kabel Toocki je koristen tudi za posameznike, ki pogosto prenašajo datoteke med napravami. Ponuja impresivno hitrost prenosa do 480 Mb/s, kar vam omogoča hitro kopiranje vseh bistvenih fotografij, videoposnetkov ali dokumentov. Toocki vam pomaga prihraniti čas!

Premišljen dizajn
Transparentni elementi iz trpežnega PC materiala dajejo kablu izviren, moderen značaj. Če cenite edinstven dizajn za svoje dodatke, vam bo ta rešitev zagotovo všeč! Ojačana žica zagotavlja stabilen prenos in gladko polnjenje, medtem ko najlonska pletenica zagotavlja odpornost proti upogibanju, zlomu in drugim oblikam poškodb.

Široka združljivost
Ta kabel vam omogoča nemoteno polnjenje različnih naprav. Združljiv je s pametnimi telefoni, tablicami in celo prenosniki znanih blagovnih znamk. Primeren je tudi za uporabo s prenosnimi igralnimi konzolami, namiznimi ventilatorji, brezžičnimi zvočniki itd.

| Znamka | Toocki |
|---|---|
| Ime | CC 60 W podatkovni kabel za hitro polnjenje |
| Model | TXCTT2-YX2A03 |
| barva | siva |
| Vrsta | USB-C v USB-C |
| Moč | Do 60 W |
| Hitrost prenosa | Do 480 Mbps |
| Material | PC + pletenica |
| Dolžina kabla | 1m |
Garancija: 12 mesecev
Besedilo je strojno prevedeno.
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com